27.04.2024 Studzienice

Panie:

1 Pawłowska Magdalena
2 Mazur Agnieszka
3-4 Piwońska Teresa
3-4 Hawryluk Mariola
5-8 Błaszkowska Maja
5-8 Broda Małgorzata
5-8 Kawińska Angela
5-8 Radawiec Magda
9-12 Żytkiewicz Ewelina
9-12 Zięba Karolina
9-12 Soldatke Emilia
9-12 Bloch-Knopik Weronika

Panowie:

1 Pawłowski Kazimierz
2 Radawiec Robert
3-4 Wierzba Tomasz
3-4 Kopania Łukasz
5-8 Czerski Paweł
5-8 Borzęcki Krzysztof
5-8 Pacuk Dawid
5-8 Kawa Dawid
9-16 Datta Mariusz
9-16 Komar Kamil
9-16 Rzeppa Sławomir
9-16 Świerczyński Jakub
9-16 Nowak Michał
9-16 Tomporowski Sebastian
9-16 Piwoński Bruno
9-16 Krajewski Adam
17-32 Kozłowski Michał
17-32 Jakubek Patryk
17-32 Gliszczyński Tomasz
17-32 Pawłowski Dariusz
17-32 Szyca Jacek
17-32 Jakubowski Andrzej
17-32 Dąbrowski Arkadiusz
17-32 Kisicki Oskar
17-32 Rolbiecki Jeremi
17-32 Połomski Jakub
17-32 Stoltman Marcin
17-32 Zblewski Andrzej
17-32 Janeczek Tomasz
17-32 Hanke Piotr
17-32 Soldatke Rafał
17-32 Wojtysiak Łukasz
33-48 Studziński Adam
33-48 Czaja Rafał
33-48 Stefanin Przemysław
33-48 Drozd Paweł
33-48 Dygas Krystian
33-48 Ptaszkowski Michał
33-48 Wojciechowski Michał
33-48 Młyński Przemek
33-48 Miętki Szymon
33-48 Łysikowski Michał
33-48 Kuś Maciej
33-48 Szczur Szymon
33-48 Trapp Patryk
33-48 Błaszkowski Zbigniew
33-48 Sprengel Krystian
33-48 Hawryluk Arkadiusz
49-64 Ryszewski Mariusz
49-64 Knopik Karol
49-64 Chylewski Wiktor
49-64 Niezgoda Tomasz
49-64 Dyks Krzysztof
49-64 Raniewicz Krzysztof
49-64 Kass Kacper
49-64 Wróblewski Mateusz
49-64 Krauze Bartosz
49-64 Koźmiński Marcin
49-64 Gromżyński Łukasz
49-64 Mielewczyk Julek
49-64 Pawłowski Marcin
49-64 Stencel Krystian
49-64 Komar Paweł
49-64 Wnuk Błażej
65-80 Śledź Robert
65-80 Benkowski Kacper
65-80 Treder Radosław
65-80 Kulas Dawid
65-80 Reszka Dawid
65-80 Szaraniec Michał
65-80 Brzeziński Łukasz
65-80 Góra Marcin
65-80 Mielewczyk Tomasz
65-80 Żytkiewicz Marek
65-80 Mowiński Filip
65-80 Breska Wojciech
65-80 Błaszkowski Jacek
65-80 Warsiński Patryk
65-80 Bogus Bartłomiej
65-80 Januszewski Artur