Grupa 1
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Kanik Tytus Szynal Zdzisław Bartków Krystian Tymoszczuk Henryk Białecki Piotr
1 Białecki Piotr 4 8 1 Kanik Tytus     2 0 2 1 2 0 1 2
2 Kanik Tytus 3 7 3 Szynal Zdzisław 0 2     0 2 1 2 0 2
3 Bartków Krystian 2 5 4 Bartków Krystian 1 2 2 0     2 0 0 2
4 Tymoszczuk Henryk 1 2 7 Tymoszczuk Henryk 0 2 2 1 0 2     0 2
5 Szynal Zdzisław 0 1 8 Białecki Piotr 2 1 2 0 2 0 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 2
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Michna Adrian Hawrot Maciej Stryjski Wojciech Taborski Łukasz Rysz Adam
1 Michna Adrian 4 8 1 Michna Adrian     2 0 2 0 2 0 2 1
2 Hawrot Maciej 3 6 3 Hawrot Maciej 0 2     2 0 2 0 2 1
3 Stryjski Wojciech 2 4 5 Stryjski Wojciech 0 2 0 2     2 0 2 1
4 Rysz Adam 1 5 6 Taborski Łukasz 0 2 0 2 0 2     0 2
5 Taborski Łukasz 0 0 8 Rysz Adam 1 2 1 2 1 2 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 3
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Robak Dawid Turek Piotr Golly Mariusz Skalski Włodzimierz Waberski Krzysztof
1 Robak Dawid 4 8 1 Robak Dawid     2 1 2 0 2 0 2 0
2 Turek Piotr 3 7 2 Turek Piotr 1 2     2 0 2 0 2 0
3 Skalski Włodzimierz 2 4 4 Golly Mariusz 0 2 0 2     0 2 2 1
4 Golly Mariusz 1 2 7 Skalski Włodzimierz 0 2 0 2 2 0     2 0
5 Waberski Krzysztof 0 1 8 Waberski Krzysztof 0 2 0 2 1 2 0 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 4
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Działkowski Grzegorz Rogalski Artur Toboła Patryk Rybka Tadeusz Ośko Rafał
1 Działkowski Grzegorz 4 8 2 Działkowski Grzegorz     2 1 2 0 2 1 2 0
2 Rogalski Artur 2 6 4 Rogalski Artur 1 2     2 0 1 2 2 0
3 Rybka Tadeusz 2 6 5 Toboła Patryk 0 2 0 2     2 1 2 0
4 Toboła Patryk 2 4 5 Rybka Tadeusz 1 2 2 1 1 2     2 0
5 Ośko Rafał 0 0 8 Ośko Rafał 0 2 0 2 0 2 0 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 5
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Osiński Krzysztof Lewandowski Witold Urban Patryk Urbaniec Sebstian Furman Dariusz
1 Furman Dariusz 3 7 3 Osiński Krzysztof     2 1 2 1 2 0 0 2
2 Osiński Krzysztof 3 6 4 Lewandowski Witold 1 2     1 2 2 0 2 1
3 Lewandowski Witold 2 6 5 Urban Patryk 1 2 2 1     2 1 1 2
4 Urban Patryk 2 6 6 Urbaniec Sebstian 0 2 0 2 1 2     0 2
5 Urbaniec Sebstian 0 1 8 Furman Dariusz 2 0 1 2 2 1 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 6
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Gontarewicz Krzysztof Oleksiak Grzegorz Zahora Rafał Misiak Przemysław Jędrzejczak Wojciech
1 Gontarewicz Krzysztof 4 8 0 Gontarewicz Krzysztof     2 0 2 0 2 0 2 0
2 Jędrzejczak Wojciech 2 5 4 Oleksiak Grzegorz 0 2     2 0 2 0 0 2
3 Oleksiak Grzegorz 2 4 4 Zahora Rafał 0 2 0 2     0 2 0 2
4 Misiak Przemysław 2 4 5 Misiak Przemysław 0 2 0 2 2 0     2 1
5 Zahora Rafał 0 0 8 Jędrzejczak Wojciech 0 2 2 0 2 0 1 2    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 7
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Błażejewski Sebastian Jasiński Radosław Piotrowski Remigiusz Molski Paweł Niziołek Robert
1 Piotrowski Remigiusz 3 7 3 Błażejewski Sebastian     2 0 0 2 1 2 2 0
2 Niziołek Robert 3 6 4 Jasiński Radosław 0 2     1 2 2 1 1 2
3 Błażejewski Sebastian 2 5 4 Piotrowski Remigiusz 2 0 2 1     2 0 1 2
4 Jasiński Radosław 1 4 7 Molski Paweł 2 1 1 2 0 2     0 2
5 Molski Paweł 1 3 7 Niziołek Robert 0 2 2 1 2 1 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 8
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Marciniak Dariusz Fąfara Marcin Ruciński Zbigniew Wiśniewski Sławomir Mikołajczyk Michał
1 Ruciński Zbigniew 4 8 3 Marciniak Dariusz     2 1 1 2 2 0 2 0
2 Marciniak Dariusz 3 7 3 Fąfara Marcin 1 2     0 2 1 2 1 2
3 Mikołajczyk Michał 2 5 5 Ruciński Zbigniew 2 1 2 0     2 1 2 1
4 Wiśniewski Sławomir 1 3 7 Wiśniewski Sławomir 0 2 2 1 1 2     0 2
5 Fąfara Marcin 0 3 8 Mikołajczyk Michał 0 2 2 1 1 2 2 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 9
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Słomski Marcin Wiśniewski Cezary Paradysz Hubert Bekus Adam
1 Paradysz Hubert 2 4 3 Słomski Marcin     2 1 1 2 2 1
2 Słomski Marcin 2 5 4 Wiśniewski Cezary 1 2     0 2 2 1
3 Bekus Adam 1 4 4 Paradysz Hubert 2 1 2 0     0 2
4 Wiśniewski Cezary 1 3 5 Bekus Adam 1 2 1 2 2 0    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 10
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Tomczak Roman Słowikowski Bartosz Potoczniak Andrzej Rubasza Łukasz
1 Tomczak Roman 3 6 0 Tomczak Roman     2 0 2 0 2 0
2 Potoczniak Andrzej 2 4 2 Słowikowski Bartosz 0 2     0 2 2 0
3 Słowikowski Bartosz 1 2 4 Potoczniak Andrzej 0 2 2 0     2 0
4 Rubasza Łukasz 0 0 6 Rubasza Łukasz 0 2 0 2 0 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 11
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Kovalov Dima Domański Dawid Pisarski Jarosław Cebula Konrad
1 Kovalov Dima 3 6 0 Kovalov Dima     2 0 2 0 2 0
2 Domański Dawid 2 4 3 Domański Dawid 0 2     2 1 2 0
3 Cebula Konrad 1 2 4 Pisarski Jarosław 0 2 1 2     0 2
4 Pisarski Jarosław 0 1 6 Cebula Konrad 0 2 0 2 2 0    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 12
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Madejski Sebastian Ostrowski Piotr Kowalik Wojciech Łoniewski Łukasz
1 Ostrowski Piotr 3 6 1 Madejski Sebastian     1 2 2 0 2 0
2 Madejski Sebastian 2 5 2 Ostrowski Piotr 2 1     2 0 2 0
3 Kowalik Wojciech 1 2 4 Kowalik Wojciech 0 2 0 2     2 0
4 Łoniewski Łukasz 0 0 6 Łoniewski Łukasz 0 2 0 2 0 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 13
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Olszewski Sławomir Brzozowski Mariusz Styczyński Paweł Popławski Dariusz
1 Styczyński Paweł 3 6 0 Olszewski Sławomir     2 0 0 2 2 1
2 Olszewski Sławomir 2 4 3 Brzozowski Mariusz 0 2     0 2 0 2
3 Popławski Dariusz 1 3 4 Styczyński Paweł 2 0 2 0     2 0
4 Brzozowski Mariusz 0 0 6 Popławski Dariusz 1 2 2 0 0 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 14
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Pałaszewski Damian Litwora Łukasz Domka Jacek Matuszewski Michał
1 Pałaszewski Damian 3 6 0 Pałaszewski Damian     2 0 2 0 2 0
2 Domka Jacek 1 3 4 Litwora Łukasz 0 2     0 2 2 0
3 Litwora Łukasz 1 2 4 Domka Jacek 0 2 2 0     1 2
4 Matuszewski Michał 1 2 5 Matuszewski Michał 0 2 0 2 2 1    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 15
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Bieda Adam Dziubany Michał Pietrucha Łukasz Kwiatek Zbigniew
1 Bieda Adam 3 6 1 Bieda Adam     2 0 2 1 2 0
2 Pietrucha Łukasz 2 5 3 Dziubany Michał 0 2     0 2 0 2
3 Kwiatek Zbigniew 1 3 4 Pietrucha Łukasz 1 2 2 0     2 1
4 Dziubany Michał 0 0 6 Kwiatek Zbigniew 0 2 2 0 1 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 16
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Czerwiński Grzegorz Basiak Wojciech Ziółkowski Wojciech Kowalski Mirosław
1 Czerwiński Grzegorz 3 6 2 Czerwiński Grzegorz     2 0 2 1 2 1
2 Basiak Wojciech 2 4 3 Basiak Wojciech 0 2     2 1 2 0
3 Kowalski Mirosław 1 3 5 Ziółkowski Wojciech 1 2 1 2     1 2
4 Ziółkowski Wojciech 0 3 6 Kowalski Mirosław 1 2 0 2 2 1    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 17
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Kobylarz Jerzy Hawrot Marek Pluta Gustaw Wysocki Dariusz
1 Kobylarz Jerzy 3 6 0 Kobylarz Jerzy     2 0 2 0 2 0
2 Wysocki Dariusz 2 4 2 Hawrot Marek 0 2     1 2 0 2
3 Pluta Gustaw 1 2 5 Pluta Gustaw 0 2 2 1     0 2
4 Hawrot Marek 0 1 6 Wysocki Dariusz 0 2 2 0 2 0    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 18
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Pawłowski Konrad Gackowski Michał Niedzileski Klaudiusz Sewulok Sławomir
1 Gackowski Michał 2 4 2 Pawłowski Konrad     0 2 2 1 2 0
2 Pawłowski Konrad 2 4 3 Gackowski Michał 2 0     0 2 2 0
3 Niedzileski Klaudiusz 1 3 4 Niedzileski Klaudiusz 1 2 2 0     0 2
4 Sewulok Sławomir 1 2 4 Sewulok Sławomir 0 2 0 2 2 0    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 19
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Wężyk Maciej Kościukiewicz Marek Przybylok Marcin Polowczyk Krzysztof
1 Wężyk Maciej 3 6 2 Wężyk Maciej     2 1 2 1 2 0
2 Przybylok Marcin 2 5 3 Kościukiewicz Marek 1 2     1 2 2 0
3 Kościukiewicz Marek 1 4 4 Przybylok Marcin 1 2 2 1     2 0
4 Polowczyk Krzysztof 0 0 6 Polowczyk Krzysztof 0 2 0 2 0 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 20
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Adamczyk Sebastian Łogożny Krzysztof Engel Krzysztof Bąkała Mateusz
1 Adamczyk Sebastian 3 6 2 Adamczyk Sebastian     2 1 2 1 2 0
2 Łogożny Krzysztof 2 5 3 Łogożny Krzysztof 1 2     2 1 2 0
3 Engel Krzysztof 1 4 5 Engel Krzysztof 1 2 1 2     2 1
4 Bąkała Mateusz 0 1 6 Bąkała Mateusz 0 2 0 2 1 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 21
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Cieślak Jacek Matysik Eugeniusz Jusiak Zdzisław Skupień Bartosz
1 Skupień Bartosz 2 5 2 Cieślak Jacek     1 2 2 0 2 1
2 Cieślak Jacek 2 5 3 Matysik Eugeniusz 2 1     2 0 0 2
3 Matysik Eugeniusz 2 4 3 Jusiak Zdzisław 0 2 0 2     0 2
4 Jusiak Zdzisław 0 0 6 Skupień Bartosz 1 2 2 0 2 0    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 22
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Lenart Marek Wilgosiewicz Karol Małek Mariusz Bruliński Wojciech
1 Lenart Marek 2 5 3 Lenart Marek     2 0 1 2 2 1
2 Wilgosiewicz Karol 2 4 2 Wilgosiewicz Karol 0 2     2 0 2 0
3 Małek Mariusz 2 4 4 Małek Mariusz 2 1 0 2     2 1
4 Bruliński Wojciech 0 2 6 Bruliński Wojciech 1 2 0 2 1 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 23
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Ratajski Krzysztof Krasuski Konrad Śliwa Adrian Gindera Jakub
1 Ratajski Krzysztof 3 6 0 Ratajski Krzysztof     2 0 2 0 2 0
2 Gindera Jakub 2 4 3 Krasuski Konrad 0 2     2 0 1 2
3 Krasuski Konrad 1 3 4 Śliwa Adrian 0 2 0 2     0 2
4 Śliwa Adrian 0 0 6 Gindera Jakub 0 2 2 1 2 0    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 24
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Furman Krzysztof Korpysa Marcin Rypina Krzysztof Całus Tomasz
1 Furman Krzysztof 3 6 0 Furman Krzysztof     2 0 2 0 2 0
2 Całus Tomasz 2 4 4 Korpysa Marcin 0 2     1 2 1 2
3 Rypina Krzysztof 1 3 5 Rypina Krzysztof 0 2 2 1     1 2
4 Korpysa Marcin 0 2 6 Całus Tomasz 0 2 2 1 2 1    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 25
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Kozłowski Artur Galubiński Henryk Seweryn Tomasz Jaworski Piotr
1 Jaworski Piotr 3 6 2 Kozłowski Artur     0 2 1 2 1 2
2 Galubiński Henryk 2 4 3 Galubiński Henryk 2 0     2 1 0 2
3 Seweryn Tomasz 1 4 5 Seweryn Tomasz 2 1 1 2     1 2
4 Kozłowski Artur 0 2 6 Jaworski Piotr 2 1 2 0 2 1    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 26
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Kozłowski Tomasz Baum Janusz Galus Krzysztof Jasiński Adrian
1 Galus Krzysztof 3 6 1 Kozłowski Tomasz     2 0 0 2 2 0
2 Kozłowski Tomasz 2 4 2 Baum Janusz 0 2     0 2 2 1
3 Baum Janusz 1 2 5 Galus Krzysztof 2 0 2 0     2 1
4 Jasiński Adrian 0 2 6 Jasiński Adrian 0 2 1 2 1 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 27
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Kubowicz Marek Lewandowicz Marcin Janik Grzegorz Styczyński Jacek
1 Kubowicz Marek 3 6 1 Kubowicz Marek     2 0 2 1 2 0
2 Lewandowicz Marcin 2 4 3 Lewandowicz Marcin 0 2     2 0 2 1
3 Janik Grzegorz 1 3 4 Janik Grzegorz 1 2 0 2     2 0
4 Styczyński Jacek 0 1 6 Styczyński Jacek 0 2 1 2 0 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 28
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Mróz Grzegorz Nagacz Grzegorz Frukacz Mariusz Kasprzyszak Grzegorz
1 Mróz Grzegorz 3 6 0 Mróz Grzegorz     2 0 2 0 2 0
2 Nagacz Grzegorz 1 3 4 Nagacz Grzegorz 0 2     2 0 1 2
3 Kasprzyszak Grzegorz 1 3 5 Frukacz Mariusz 0 2 0 2     2 1
4 Frukacz Mariusz 1 2 5 Kasprzyszak Grzegorz 0 2 2 1 1 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 29
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Białecki Sebastian Urbaniak Bartosz Bukowiński Marek Sawicki Przemysław
1 Białecki Sebastian 3 6 0 Białecki Sebastian     2 0 2 0 2 0
2 Sawicki Przemysław 2 4 3 Urbaniak Bartosz 0 2     2 0 0 2
3 Urbaniak Bartosz 1 2 4 Bukowiński Marek 0 2 0 2     1 2
4 Bukowiński Marek 0 1 6 Sawicki Przemysław 0 2 2 0 2 1    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 30
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Formejster Mariusz Zaborski Maciej Karbowiak Sylwester Pawlicki Przemysław
1 Formejster Mariusz 3 6 2 Formejster Mariusz     2 0 2 1 2 1
2 Karbowiak Sylwester 2 5 4 Zaborski Maciej 0 2     1 2 2 0
3 Zaborski Maciej 1 3 4 Karbowiak Sylwester 1 2 2 1     2 1
4 Pawlicki Przemysław 0 2 6 Pawlicki Przemysław 1 2 0 2 1 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 31
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Herberg Dawid Chyliński Damian Sierpotowski Grzegorz Kuljon Adam
1 Chyliński Damian 2 5 2 Herberg Dawid     2 1 1 2 2 0
2 Herberg Dawid 2 5 3 Chyliński Damian 1 2     2 0 2 0
3 Sierpotowski Grzegorz 2 4 3 Sierpotowski Grzegorz 2 1 0 2     2 0
4 Kuljon Adam 0 0 6 Kuljon Adam 0 2 0 2 0 2    
5 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0    
6 FREE 0 0 0 FREE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Grupa 32
Miejsce Zawodnik Punkty Legi wygrane Legi przegrane Markowski Artur Kaźmierczak Robert Małek Marcin Jamrozek Dariusz
1 Markowski Artur 3 6 0 Markowski Artur     2 0 2 0 2 0
2 Małek Marcin 2 4 2 Kaźmierczak Robert 0 2     0 2 0 2
3 Jamrozek Dariusz 1 2 4 Małek Marcin 0 2 2 0     2 0
4 Kaźmierczak Robert 0 0 6 Jamrozek Dariusz 0 2 2 0 0 2