Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

22-23.04.2017 Elbląg

  • Admin

W rozegranych, 22-23.04. w Elblągu, turniejach serii Pucharu Polski POD triumfowali w sobotę Katarzyna Drążek i Tomasz Dzikołowski, w niedzielnych zawodach najlepsi okazali się być Małgorzata Markowska i Paweł Wołynka. Gratulacje!

Wyniki turniejów Pucharu Polski 22-23.04:

SOBOTA 22.04 Turniej o Puchar Tom-Hol
OPEN
1 Tomasz Dzikołowski
2 Karol Sitnik
3-4 Paweł Wołynka
3-4 Maciej Lidzbarski
5-8 Roman Ochmiński
5-8 Jacek Soszyński
5-8 Wojciech Sołtys
5-8 Dariusz Pawłowski
9-16 Bogdan Tacka
9-16 Leszek Bojałkowski
9-16 Tomasz Milewczyk
9-16 Paweł Siemaszko
9-16 Adam Zapaśnik
9-16 Piotr Sawicki
9-16 Piotr Winiarski
9-16 Krzysztof Borzęcki
17-32 Cezary Wiśniewski
17-32 Andrzej Dębkowski
17-32 Tomasz Wierzba
17-32 Norbert Jagieniak
17-32 Zenon Szymański
17-32 Marcin Pawłowski
17-32 Łukasz Reszka
17-32 Adam Ślaski
17-32 Adrian Lewandowski
17-32 Grzegorz Czerwiński
17-32 Sylwester Melnicki
17-32 Łukasz Biłas
17-32 Zbigniew Piwoński
17-32 Radosław Warmiński
17-32 Artur Markowski
17-32 Szymon Skolimowski
33-48 Łukasz Kopania
33-48 Andrzej Terechow
33-48 Mateusz Rybka
33-48 Grzegorz Ducki
33-48 Mariusz Matwiejuk
33-48 Jarek Zalewski
33-48 Piotr Piwoński
33-48 Marek Mikułowski
33-48 Dominik Łysiak
33-48 Robert Rodkiewicz
33-48 Darek Szulc
33-48 Marcin Szaniawski
33-48 Bartłomiej Grala
33-48 Tomasz Żychliński
33-48 Krzysztof Kuprewicz
33-48 Łukasz Banach
49-64 Mariusz Dorsz
49-64 Arkadiusz Hawryluk
49-64 Krzysztof Makowski
49-64 Ireneusz Goldberg
49-64 Andrzej Jakubowski
49-64 Marek Wawrzyniak
49-64 Piotr Mierzyński
49-64 Jarek Kurt
49-64 Jakub Rock
49-64 Michał Soszyński
49-64 Piotr Kowalewski
49-64 Rafał Kudlinski
49-64 Mateusz Piwoński
49-64 Andrzej Biedrzycki
49-64 Piotr Nierzwicki
49-64 Piotr Markiewicz
65-80 Norbert Krzywosz

Kobiety:
1 Katarzyna Drążek
2 Małgorzata Markowska
3-4 Iwona Dehamchi
3-4 Żaneta Zientara
5-8 Mariola Hawryluk
5-8 Patrycja Głowacka
5-8 Wioletta Zientara
5-8 Karina Misztal
9-12 Ewa Markiewicz
9-12 Agnieszka Dobies
9-12 Natalia Kosakowska
9-12 Anna Pajewska
13-16 Elżbieta Jurczak
13-16 Katarzyna Gliniecka
13-16 Paulina Siemaszko
13-16 Paulina Jakubowska
17-20 Dominika Juszko
17-20 Agnieszka Wawrzyk-Lidzbarska
17-20 Dorota Warmińska
17-20 Magdalena Pawłowska


NIEDZIELA 23.04 Turniej o Puchar Truso Taxi
OPEN
1 Paweł Wołynka
2 Adrian Lewandowski
3-4 Adam Zapaśnik
3-4 Artur Markowski
5-8 Andrzej Terechow
5-8 Norbert Krzywosz
5-8 Cezary Wiśniewski
5-8 Norbert Jagieniak
9-16 Łukasz Kopania
9-16 Zbigniew Piwoński
9-16 Dariusz Pawłowski
9-16 Radosław Warmiński
9-16 Grzegorz Czerwiński
9-16 Maciej Lidzbarski
9-16 Marcin Szaniawski
9-16 Krzysztof Borzęcki
17-32 Andrzej Dębkowski
17-32 Andrzej Strzyż
17-32 Tomasz Milewczyk
17-32 Robert Rodkiewicz
17-32 Sławomir Wąsowski
17-32 Piotr Sawicki
17-32 Karol Sitnik
17-32 Tomasz Dzikołowski
17-32 Wojciech Sołtys
17-32 Marek Mikułowski
17-32 Bogdan Tacka
17-32 Rafał Kudlinski
17-32 Dominik Smoliński
17-32 Roman Ochmiński
17-32 Tomasz Wierzba
17-32 Tomasz Żychliński
33-48 Adam Wołynko
33-48 Adam Ślaski
33-48 Marcin Pawłowski
33-48 Paweł Drozd
33-48 Andrzej Jakubowski
33-48 Paweł Siemaszko
33-48 Piotr Winiarski
33-48 Bogusław Olszewski
33-48 Krzysztof Kuprewicz
33-48 Piotr Markiewicz
33-48 Arkadiusz Hawryluk
33-48 Grzegorz Ducki
33-48 Paweł Kowalski
33-48 Łukasz Biłas
33-48 Zenon Szymański
33-48 Łukasz Banach
49-64 Jakub Majek
49-64 Mateusz Rybka
49-64 Marek Wawrzyniak
49-64 Sylwester Melnicki
49-64 Mariusz Matwiejuk


KOBIETY
1 Małgorzata Markowska
2 Patrycja Głowacka
3-4 Dorota Warmińska
3-4 Ilona Falba
5-8 Katarzyna Drążek
5-8 Żaneta Zientara
5-8 Diana Smolińska
5-8 Aleksandra Boniecka
9-12 Ewa Markiewicz
9-12 Paulina Siemaszko
9-12 Natalia Kosakowska
9-12 Mariola Hawryluk
13-16 Agnieszka Dobies
13-16 Magdalena Pawłowska
13-16 Dominika Juszko
13-16 Paulina Jakubowska
17-20 Elżbieta Jurczak
17-20 Iwona Dehamchi
17-20 Wioletta Zientara

   

The Best bookmaker bet365