Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

GP POD nr 9 wyniki

  • Admin

Zwycięzcami dziewiątego Grand Prix POD zostali Renata Słowikowska i Krzysztof Wojciechowski

 

GRAND PRIX POLICE
20.05.2016
Place Player
1 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF
2 KANIK TYTUS
3-4 RATAJSKI KRZYSZTOF
3-4 CHECHLIŃSKI KRZYSZTOF
5-8 MARCINIAK DARIUSZ
5-8 BŁAŻEJEWSKI SEBASTIAN
5-8 URSZULAK ARKADIUSZ
5-8 KCIUK KRZYSZTOF
9-16 TOMCZAK ROMAN
9-16 SKRZYPSKI MARIUSZ
9-16 WOŁYNKA  PAWEŁ
9-16 FURMAN DARIUSZ
9-16 SITNIK KAROL
9-16 LELEK MATEUSZ
9-16 MICHNA ADRIAN
9-16 OLSZEWSKI SŁAWOMIR
17-32 DEJNEGA SZYMON
17-32 SIEKIERSKI ARTUR
17-32 GAWŁOWICZ MARIUSZ
17-32 DZIKOŁOWSKI TOMASZ
17-32 ŁUCZAK ŁUKASZ
17-32 DZIAŁKOWSKI GRZEGORZ
17-32 SKORUPA MICHAŁ
17-32 KASPRZYK  TOMASZ
17-32 TUREK  PIOTR
17-32 BIAŁECKI PIOTR
17-32 RYBKA  TADEUSZ
17-32 KŁOPOTOWSKI ADAM
17-32 KUNISZ TOMASZ
17-32 ŁĘGA PIOTR
17-32 LEWANDOWSKI WITOLD
17-32 SAWICKI ŁUKASZ
33-64 MATUSZEWSKI MICHAŁ 
33-64 PISARSKI  JAROSŁAW
33-64 HAWROT MAREK
33-64 ADAMCZYK  ARKADIUSZ
33-64 BIAŁECKI SEBASTIAN
33-64 KAWALEC DANIEL
33-64 MARCZEWSKI MARCIN
33-64 GRAZEWSKI ROBERT
33-64 LEWANDOWICZ MARCIN
33-64 MACIEJKIEWICZ MARIUSZ
33-64 SIODŁA TOMASZ
33-64 GRAZEWSKI DAWID
33-64 KOZŁOWSKI TOMASZ
33-64 SZENIMAN DAMIAN
33-64 BUDZYŁA  ROBERT
33-64 ŁOWICZ SEBASTIAN
33-64 GONTAREWICZ KRZYSZTOF
33-64 KOSIORKIEWICZ MICHAŁ
33-64 SZCZEPANIK MICHAŁ
33-64 CHMIELARZ ŁUKASZ
33-64 ŁOSEK ROBERT
33-64 WIŚNIEWSKI CEZARY
33-64 HADZICKI MICHAŁ
33-64 PAWLICKI PRZEMYSŁAW
33-64 TRACZYK MAREK
33-64 KRAMARCZYK MIECZYSŁAW
33-64 HERBERG DAWID
33-64 DĄBROWSKI ADAM
33-64 PAWŁOWSKI KONRAD
33-64 FELIŃSKI GRZEGORZ
33-64 KOCUS JACEK
33-64 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR
65-96 SKLEPOWICZ ANDRZEJ
65-96 NOWICKI MACIEJ 
65-96 KOLANOWSKI ŁUKASZ
65-96 JAGIEŁŁO KRZYSZTOF
65-96 BŁAŻEJCZYK WOJCIECH 
65-96 KALWASIŃSKI MICHAŁ
65-96 JARMÓŁKOWICZ EUGENIUSZ
65-96 WITEK BARTOSZ
65-96 MARKOWSKI ARTUR
65-96 MRÓZ GRZEGORZ 
65-96 WABERSKI  KRZYSZTOF
65-96 SAWICKI PIOTR
65-96 PIOTROWSKI REMIGIUSZ
65-96 KOKOWSKI MACIEJ
65-96 SEWULOK SŁAWOMIR
65-96 GRYGIEL JAROSŁAW
65-96 ZAKRZEWSKI DANIEL
65-96 GAERTNER ROBERT
65-96 JAKUBOWSKI SEBASTIAN
65-96 OŚKO RAFAŁ
65-96 WERNER RAFAŁ
65-96 KUBOWICZ MAREK
65-96 KOZELAN MARIUSZ
65-96 SZYMAŃSKI PIOTR
65-96 ŻURAŃSKI DARIUSZ
65-96 FRACKOWIAK DAWID
65-96 RANIEWICZ  KRZYSZTOF
65-96 DĄBROWSKI KAMIL
65-96 GIECEWICZ JACEK
65-96 TYMCZYSZYN  JAKUB
65-96 MAKIEWICZ DANIEL
65-96 KOWALIK WOJCIECH
97-128 SIENKIEWICZ TOMASZ
97-128 WÓJTOWICZ PIOTR
97-128 BORYCZKA BRONISŁAW
97-128 SUJKOWSKI MICHAŁ
97-128 JASIŃSKI ADRIAN
97-128 STANCZAK MAREK
97-128 BAK ZENON
97-128 ŚLIWIŃSKI TOMASZ
97-128 ADAMSKI ARKADIUSZ
97-128 SŁOWIKOWSKI BARTOSZ
97-128 SZCZĘSNY PIOTR
97-128 CIKAŁA MICHAŁ
97-128 JAWORSKI PIOTR
97-128 LIPIŃSKI JAKUB
97-128 DOMKA JACEK

 

 

GRAND PRIX POLICE KOBIETY
20.05
Place Player
1 SŁOWIKOWSKA RENATA
2 PODGÓRSKA KAROLINA
3-4 MARKOWSKA MAŁGORZATA
3-4 LECH NINA
5-8 JANIEC JOANNA
5-8 SMOLIŃSKA DIANA
5-8 RZEPKA  JOLANTA
5-8 RYCZKOWSKA ANNA
9-16 KUBOWICZ JOANNA
9-16 KALWASIŃSKA BEATA
9-16 SIEMIEŃSKA JOANNA
9-16 JAGIEŁŁO JOANNA
9-16 ZWIERZYŃSKA  JOANNA
9-16 NOWACZEK KATARZYNA
9-16 GROSZEK MAJA
9-16 DRĄŻEK KATARZYNA
17-24 PAWLICKA MARTA
17-24 ZIENTARA ŻANETA
17-24 ZIENTARA WIOLETTA
17-24 KŁOPOTOWSKA DARIA
17-24 LANGNER IZABELA
17-24 PACIERPNIK MAŁGORZATA
17-24 GRZYB KATARZYNA
17-24 BAKALARCZYK MONIKA

 

   

The Best bookmaker bet365