Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

GP POD nr 8 wyniki

  • Admin

Zwycięzcą ósmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2016-2017 został Krzysztof Kciuk , który pokonał w finale Krzysztofa Gontarewicza 6-4, w finale turnieju pań triumfowała Renata Słowikowska, która pokonała Małgorzatę Markowską 4-1 . Gratulacje!!!

 

 Pełne Wyniki Turnieju Pań

1 Słowikowska Renata
2 Markowska Małgorzata
3-4 Lech Nina
3-4 Grzesik- Żyłka Aleksandra
5-8 Boniecka Aleksandra
5-8 Misztal Karina
5-8 Wolska Dominika
5-8 Podgórska Karolina
9-16 Kubowicz Joanna
9-16 Kowalska Kaja
9-16 Zientara Żaneta
9-16 Smolińska Diana
9-16 Załawka Karolina
9-16 Nowaczek Katarzyna
9-16 Langner Iza
9-16 Krzeszewska Paulina
17-24 Kopczyńska Iwona
17-24 Kalinowska Justyna
17-24 Golly Daria
17-24 Głowacka Patrycja
17-24 Fidelus Agata
17-24 Pacierpnik Małgorzata
17-24 Siemaszko Paulina
17-24 Pawlicka Marta
25-32 Groszek Maja
25-32 Modelska Paulina
25-32 Kłopotowska Daria
25-32 Grzyb Katarzyna
25-32 Zielińska- Kołacz Ewelina
25-32 Rzepka Jolanta
25-32 Drążek Katarzyna
25-32 Sala Agnieszka
33-40 Grela Magda
33-40 Marszałek Sara
33-40 Kuznowicz Ilona
33-40 Miekietyńska Aleksandra
33-40 Wieszczeczyńska Joanna
33-40 Bernacka Emilia
33-40 Żurek Agnieszka

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Kciuk Krzysztof
2 Gontarewicz Krzysztof
3-4 Gaczorek Mirosław
3-4 Wacławski Łukasz
5-8 Marczewski Marcin
5-8 Siodła Tomasz
5-8 Marciniak Dariusz
5-8 Makwiński Sławomir
9-16 Siekierski Artur
9-16 Kozłowski Wojtek
9-16 Lewandowski Witold
9-16 Dzikołowski Tomasz
9-16 Kanik Tytus
9-16 Furman Dariusz
9-16 Bystrzycki Dominik
9-16 Michna Adrian
17-32 Warwas Piotr
17-32 Hoffa Daniel
17-32 Działkowski Grzegorz
17-32 Osiński Krzysztof
17-32 Łuczak Łukasz
17-32 Macha Łukasz
17-32 Golly Mariusz
17-32 Olszewski Sławomir
17-32 Wołynka Paweł
17-32 Kozłowski Tomasz
17-32 Białecki Sebstian
17-32 Ciuk Szymon
17-32 Łęga Piotr
17-32 Misiak Przemysław
17-32 Wilmański Kamil
17-32 Stróżyk Krzysztof
33-64 Ratajski Krzysztof
33-64 Małek Konrad
33-64 Żyłka Adrian
33-64 Bernacki Tomasz
33-64 Jasiński Radosław
33-64 Marchenko Denis
33-64 Półtorak Michał
33-64 Uniszewski Rafał
33-64 Dębkowski Andrzej
33-64 Olejnik Paweł
33-64 Ziółkowski Wojciech
33-64 Szarański Tomasz
33-64 Bugaj Tomasz
33-64 Furman Krzysztof
33-64 Kwieciak Robert
33-64 Lewandowski Marek
33-64 Rzemiński Marcin
33-64 Scholz Witold
33-64 Kovalov Dima
33-64 Lewandowski Adrian
33-64 Gawłowicz Mariusz
33-64 Robak Dawid
33-64 Grzanka Sylwester
33-64 Frukacz Robert
33-64 Kozłowski Artur
33-64 Jezionek Marcin
33-64 Skrzypski Mariusz
33-64 Ośko Rafał
33-64 Kaniewski Robert
33-64 Białecki Piotr
33-64 Rybka Tadeusz
33-64 Kowalczyk Jakub
65-96 Dąbrowski Adam
65-96 Domka Jacek
65-96 Sewulok Sławomir
65-96 Lauer Krzysztof
65-96 Kowalski Mirosław
65-96 Caliński Bartosz
65-96 Małek Mariusz
65-96 Szostak Sebastian
65-96 Madejski Sebastian
65-96 Kudliński Rafał
65-96 Jagieniak Norbert
65-96 Kubowicz Marek
65-96 Cieślak Jacek
65-96 Słomski Marcin
65-96 Kalwasiński Michał
65-96 Jasiński Adrian
65-96 Nowak Andrzej
65-96 Cieplucha Darek
65-96 Pałaszewski Damian
65-96 Sołtys Wojciech
65-96 Podsada Artur
65-96 Chechliński Krzysztof
65-96 Orłowski Maciej
65-96 Dybka Maciej
65-96 Gorzny Arkadiusz
65-96 Piotrowicz Tomasz
65-96 Figlak Piotr
65-96 Sujkowski Michał
65-96 Paul Mariusz
65-96 Matuszewski Michał
65-96 Krasuski Konrad
65-96 Ruciński Zbigniew
97-128 Herberg Dawid
97-128 Waberski Krzysztof
97-128 Kaczyński Dawid
97-128 Słowikowski Bartosz
97-128 Piotrowski Remigiusz
97-128 Szczepaniak Jacek
97-128 Błażejewski Sebstian
97-128 Kasprzyszak Grzegorz
97-128 Bełza Michał
97-128 Botsiun Kostiantyn
97-128 Strzelecki Łukasz
97-128 Piotrowicz Krzysztof
97-128 Wiśniewski Sławomir
97-128 Hawrot Marek
97-128 Maciejkiewicz Mariusz
97-128 Lisaj Maciej
97-128 Mikułowski Marek
97-128 Małek Marcin
97-128 Kłopotowski Adam
97-128 Marlewski Krzysztof
97-128 Żeromiński August
97-128 Pietrzak Marek
97-128 Pietrzak Karol
97-128 Frukacz Mariusz
97-128 Pawłowski Konrad
97-128 Juraszczyk Rafał
97-128 Siemaszko Paweł
97-128 Adamski Arkadiusz
97-128 Markowski Artur
97-128 Jakubowski Dariusz
97-128 Kocus Jacek
97-128 Sarka Wojciech
129-160 Juraszek Piotr
129-160 Boroszko Daniel
129-160 Pawlicki Przemysław
129-160 Chalaba Przemysław
129-160 Sawicki Piotr
129-160 Szymański Zenon
129-160 Kołodziejczyk Marek
129-160 Stryjski Wojciech
129-160 Janiak Daniel
129-160 Sawicki Przemysław
129-160 Jakubczyk Tomasz
129-160 Kowalczyk Jarosław
129-160 Bogacz Bartłomiej
129-160 Kempisty Tomasz
129-160 Hawrot Maciej
129-160 Przybyłowski Mateusz
129-160 Worzała Michał
129-160 Barwiński Piotr
129-160 Pisarski Jarosław
129-160 Waśkowski Piotr
129-160 Kopania Łukasz
129-160 Dudarz Damian
129-160 Przybylok Marcin
129-160 Topolewski Arkadiusz
129-160 Sobociński Artur
129-160 Basiak Wojciech
129-160 Kamiński Paweł
129-160 Szeniman Damian
129-160 Kapuściński Marcin
129-160 Śliwa Adrian
129-160 Ostrowski Piotr
129-160 Wroński Marcin
161-192 Milewczyk Tomasz
161-192 Kuljon Adam
161-192 Makiewicz Daniel
161-192 Konczak Sławomir
161-192 Kolanowski Łukasz
161-192 Lewandowicz Marcin
161-192 Domek Marcin
161-192 Galubiński Henryk
161-192 Smożewski Krzysztof
161-192 Krasiński Mateusz
161-192 Bruliński Wojciech
161-192 Olejniczak Mariusz
161-192 Dąbrowski Kamil

 

 

   

The Best bookmaker bet365