Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

GP POD nr 7 wyniki

  • Admin

Zwycięzcą siódmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2016-2017 został Krzysztof Ratajski , który pokonał w finale Krzysztofa Gontarewicza 6-3, w finale turnieju pań triumfowała Karolina Podgórska, która pokonała Małgorzatę Markowską 4-0 . Gratulacje!!!

 

 

 

Pełne Wyniki Turnieju Pań

1 Podgórska Karolina
2 Markowska Małgorzata
3-4 Załawka Karolina
3-4 Rzepka Jolatna
5-8 Iwona Kopczyńska
5-8 Siemieńska Joanna
5-8 Lech Nina
5-8 Słowikowska Renata
9-16 Grela Magda
9-16 Kubowicz Joanna
9-16 Wolska Dominika
9-16 Kowalczyk Anna
9-16 Głowacka Patrycja
9-16 Smolińska Diana
9-16 Zielińska- Kołacz Ewelina
9-16 Golly Daria
17-32 Bernacka Emilia
17-32 Musiał Magdalena
17-32 Pietrzak Kalina
17-32 Paulina Krzeszewska
17-32 Fidelus Agata
17-32 Marszałek Sara
17-32 Pacierpnik Małgorzata
17-32 Solarz Magdalena
17-32 Pawlicka Marta
17-32 Nowaczek Katarzyna
17-32 Groszek Maja
17-32 Kalinowska Justyna
17-32 Drążek Katarzyna
17-32 Boniecka Aleksandra
17-32 Agnieszka Sala
17-32 Siemaszko Paulina
33-48 Agnieszka Żurek
33-48 Basiak Katarzyna
33-48 Urbaniak Emilia
33-48 Langner Iza
33-48 Modelska Paulina
33-48 Grzesik-Żylka Aleksandra
33-48 Kalwasińska Beata
33-48 Dagmara Chromińska
33-48 Wieszczeczyńska Joanna
33-48 Działkowska Joanna
33-48 Jaworska Hanna
33-48 Czechowska Wioletta
33-48 Zajda Wioletta
33-48 Zientara Żaneta
33-48 Piotrowiak Martyna
33-48 Ryczkowska Anna
49-64 Kuznowicz Ilona
49-64 Kłopotowska Daria
49-64 Misztal Karina
49-64 Dojniak Paulina
49-64 Grzyb Katarzyna
49-64 Zielińska Małgorzata
49-64 Kowalska Kaja

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Ratajski Krzysztof
2 Gontarewicz Krzysztof
3-4 Kozłowski Artur
3-4 Kciuk Krzysztof
5-8 Pawłowski Konrad
5-8 Paul Mariusz
5-8 Michna Adrian
5-8 Olszewski Sławomir
9-16 Macha Łukasz
9-16 Wojciechowski Krzysztof
9-16 Lewandowski Witold
9-16 Kozłowski Tomasz
9-16 Dzikołowski Tomasz
9-16 Jakubczyk Tomasz
9-16 Furman Dariusz
9-16 Gawłowicz Mariusz
17-32 Frankiewicz Ireneusz
17-32 Gaczorek Mirosław
17-32 Białecki Sebastian
17-32 Kosiorkiewicz Michał
17-32 Caliński Bartosz
17-32 Przybylok Marcin
17-32 Półtorak Michał
17-32 Sewulok Sławomir
17-32 Kanik Tytus
17-32 Ryglewski Damian
17-32 Kubowicz Marek
17-32 Maciejkiewicz Mariusz
17-32 Osiński Krzysztof
17-32 Golly Mariusz
17-32 Gleń Wojciech
17-32 Adamczyk Sebastian
33-64 Dębkowski Andrzej
33-64 Warwas Piotr
33-64 Kłopotowski Adam
33-64 Pawlicki Przemysław
33-64 Skrzypski Mariusz
33-64 Uniszewski Rafał
33-64 Ciuk Szymon
33-64 Marczewski Marcin
33-64 Kempisty Tomasz
33-64 Olejnik Paweł
33-64 Mikułowski Marek
33-64 Marciniak Dariusz
33-64 Cieślak Jacek
33-64 Kovalov Dima
33-64 Stróżyk Krzysztof
33-64 Wołynka Paweł
33-64 Bruliński Wojciech
33-64 Siekierski Artur
33-64 Białecki Piotr
33-64 Siodła Tomasz
33-64 Jagieniak Norbert
33-64 Robak Dawid
33-64 Jezionek Marcin
33-64 Łuczak Łukasz
33-64 Bugaj Tomasz
33-64 Szostak Sebastian
33-64 Hawrot Marek
33-64 Działkowski Grzegorz
33-64 Strzelecki Łukasz
33-64 Ostrowski Piotr
33-64 Wroński Marcin
33-64 Dembowski Krzysztof
65-128 Cieplucha Dariusz
65-128 Kuljon Adam
65-128 Kolanowski Łukasz
65-128 Sołtys Wojciech
65-128 Juraszek Piotr
65-128 Basiak Wojciech
65-128 Łuczyńśki Tomasz
65-128 Bieda Adam
65-128 Marchenko Denis
65-128 Wiśniewski Sławomir
65-128 Bernacki Tomasz
65-128 Kochański Hubert
65-128 Makwiński Sławomir
65-128 Furman Krzysztof
65-128 Mróz Grzegorz
65-128 Węglicki Sławomir
65-128 Kowalczyk Jarosław
65-128 Milewczyk Tomasz
65-128 Lauer Krzysztof
65-128 Chalaba Przemysław
65-128 Lewandowski Marek
65-128 Madej Jacek
65-128 Osowski Paweł
65-128 Matuszewski Michał
65-128 Żyłka Adrian
65-128 Pałaszewski Damian
65-128 Ziółkowski Wojciech
65-128 Markowski Artur
65-128 Szlachetka Przemysław
65-128 Dąbrowski Adam
65-128 Śliwiński Tomasz
65-128 Ryglewski Jarosław
65-128 Śliwa Adrian
65-128 Michalski Tomasz
65-128 Chechliński Krzysztof
65-128 Gorzny Arkadiusz
65-128 Ośko Rafał
65-128 Biernacki Rafał
65-128 Jaworski Paweł
65-128 Frukacz Robert
65-128 Olejniczak Mariusz
65-128 Szarański Tomasz
65-128 Podsada Artur
65-128 Wacławski Łukasz
65-128 Kamiński Paweł
65-128 Rochmankowski Piotr
65-128 Pisarski Jarosław
65-128 Kalwasiński Michał
65-128 Kapuściński Marcin
65-128 Łęga Piotr
65-128 Zielke Tomasz
65-128 Marlewski Krzysztof
65-128 Krupka Jacek
65-128 Bogacz Bartłomiej
65-128 Kamionka Andrzej
65-128 Szczesik Adam
65-128 Frukacz Mariusz
65-128 Kozłowski Mariusz
65-128 Adamaski Arkadiusz
65-128 Boroszko Daniel
65-128 Błażejewski Sebastian
65-128 Dąbrowski Radosław
65-128 Małek Marcin
65-128 Figlak Piotr
129-192 Małek Mariusz
129-192 Stryjski Wojciech
129-192 Kacus Jacek
129-192 Kowalski Mirosław
129-192 Przybyłowski Maciej
129-192 Słomski Marcin
129-192 Rybka Tadeusz
129-192 Sawicki Przemysław
129-192 Piotrowski Remigiusz
129-192 Sobociński Artur
129-192 Siemaszko Paweł
129-192 Dąbrowski Kamil
129-192 Waberski Krzysztof
129-192 Zeromiński August
129-192 Wilmański Kamil
129-192 Sarka Wojciech
129-192 Bączkowski Paweł
129-192 Botsiun Kostiantyn
129-192 Szymański Zenon
129-192 Snarski Przemysław
129-192 Szczepaniak Jacek
129-192 Misiak Przemysław
129-192 Dybka Maciej
129-192 Krasuski Konrad
129-192 Ruciński Zbigniew
129-192 Makiewicz Daniel
129-192 Przybyłowski Mateusz
129-192 Jakubowski Bartłomiej
129-192 Scholz Witold
129-192 Smożewski Krzysztof
129-192 Sławianowski Robert
129-192 Kuczyński Patryk
129-192 Piotrowicz Tomasz
129-192 Pawlak Igor
129-192 Worzała Michał
129-192 Piotrowicz Krzysztof
129-192 Bińczyk Robert
129-192 Pisula Jerzy
129-192 Nowak Michał
129-192 Krasiński Mateusz
129-192 Lewandowicz Marcin
129-192 Kudliński Rafał
129-192 Kołodziejczyk Marek
129-192 Kopania Łukasz
129-192 Cecuła Piotr
129-192 Pietrzak Jarosław
129-192 Godziszewski Michał
129-192 Lisaj Maciej
129-192 Krzyszczyk Janusz
129-192 Jasiński Adrian
129-192 Pietrzak Karol
129-192 Szeniman Damian
129-192 Sujkowski Michał
129-192 Adamczyk Arkadiusz
129-192 Jakubowski Dariusz
129-192 Frydrych Wojciech
129-192 Kaniewski Robert
129-192 Michniewski Paweł
129-192 Jasiński Radosław
129-192 Konczak Sławomir
129-192 Kasprzyszak Grzegorz
129-192 Galubiński Henryk
129-192 Topolewski Arkadiusz
129-192 Słowikowski Bartosz
193-256 Szyller Michał
193-256 Palmowski Przemysław
193-256 Stobrawa Rafał
193-256 Wasiak Dominik
193-256 Pajdak Grzegorz
193-256 Glapiak Adam
193-256 Piaseczny Rafał
193-256 Kowalczyk Jakub
193-256 Hawrot Maciej
193-256 Pietrzak Marek
193-256 Janiak Daniel
193-256 Rzemiński Marcin
193-256 Herberg Dawid
193-256 Frąckowiak Dawid
193-256 Domek Marcin
193-256 Juraszczyk Rafał
193-256 Dudarz Damian
193-256 Hoffa Daniel
193-256 Zakrzewski Daniel
193-256 Kotwas Janusz
193-256 Borowiecki Michał
193-256 Sawicki Piotr
193-256 Konieczny Grzegorz
193-256 Domka Jacek
193-256 Solarz Michał
193-256 Cikała Michał

   

The Best bookmaker bet365