Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

10-11.06.2017 Augustów

Podczas rozegranych 10-11.06.2017, w Augustowie,  turniejów serii Pucharu Polski POD w sobotę triumfowali Małgorzata Markowska i Krzysztof Chmielewski, w turniejach niedzielnych najlepsi byli Małgorzata Markowska i Wojciech Sołtys. Gratulacje!

 

10.06.2017

Place    Player
1    MAŁGORZATA MARKOWSKA
2    KATARZYNA DRĄŻEK
3-4    MARIOLA HAWRYLUK
3-4    JUSTYNA LUTYCZ
5-6    ŻANETA ZIENTARA
5-6    PATRYCJA GŁOWACKA
7-8    KORNELIA WITKOWSKA
7-8    EWA MARKIEWICZ
9-10    ANNA BABKOWSKA
9-10    JOANNA PIECZULIS


Place    Player
1    CHMIELEWSKI KRZYSZTOF
2    CZERWIŃSKI GRZEGORZ
3-4    KONRAD KONDRACKI
3-4    SEBASTIAN MYDLARZ
5-8    DZIKOŁOWSKI TOMASZ
5-8    SOŁTYS WOJCIECH
5-8    JAGIENIAK NORBERT
5-8    SITNIK KAROL
9-16    DĘBKOWSKI ANDRZEJ
9-16    KRZYSZTOF JURCZUK
9-16    ŁUKASZ PAWELCZYK
9-16    DARIUSZ NIEDŻWIECKI
9-16    MARKOWSKI ARTUR
9-16    KRZYWOSZ NORBERT
9-16    MARCIN ŁASK
9-16    MARIUSZ ROSŁANIEC
17-32    ANDRZEJ STRZYŻ
17-32    MACIEJ LUTY
17-32    KUDLIŃSKI RAFAŁ
17-32    ROBERT ŻOCHOWSKI
17-32    ARKADIUSZ HAWRYLUK
17-32    TERECHOW ANDRZEJ
17-32    KRZYSZTOF BABKOWSKI
17-32    ANTONI JURASZ
17-32    WOJCIECH BUKOWSKI
17-32    ŚLASKI ADAM
17-32    ARTUR KUPIEC
17-32    MARCIN POŻAROWSKI
17-32    ARKADIUSZ PODLEWSKI
17-32    KRZYSZTOF DRUGOW
17-32    WOJCIECH KŁUBOWICZ
17-32    WINIARSKI PIOTR
33-48    ADAM MILANOWSKI
33-48    GRZEGORZ DUCKI
33-48    DARIUSZ WYSZKO
33-48    RAFAŁ HORODEŃSKI
33-48    MACIEJ KOZŁOWSKI
33-48    JAROSŁAW LUTYCZ
33-48    KRZYSZTOF BUJNOWSKI
33-48    WAWRZYNIAK MAREK
33-48    HENRYK GALUBIŃSKI
33-48    WIŚNIEWSKI CEZARY
33-48    KONRAD WITKOWSKI
33-48    PIOTR ŚWIACKI
33-48    BANACH ŁUKASZ
33-48    DAWID MACIEJEWSKI
33-48    TOMASZ JANICKI
33-48    DOMINIK WASIAK
49-64    PIOTR MARKIEWICZ
49-64    PAWEL KOWALSKI
49-64    KRZYSZTOF KUPREWICZ
49-64    MATEUSZ ŁUKAWSKI
49-64    ŁUKASZ MACIEJEWSKI
49-64    MARCIN PIETROW
49-64    MAREK KACPRZYK
49-64    ANDRZEJ SOKOŁOWSKI
49-64    MAREK KRAJEWSKI
49-64    KRZYSZTOF IWANIUK
49-64    MARIUSZ FORMEJSTER

11.06.2017

Place    Player
1    MAŁGORZATA MARKOWSKA
2    MARIOLA HAWRYLUK
3-4    KATARZYNA DRĄŻEK
3-4    PATRYCJA GŁOWACKA
5-6    ŻANETA ZIENTARA
5-6    DIANA SMOLIŃSKA
7-8    ILONA FALBA

Place    Player
1    SOŁTYS WOJCIECH
2    KONRAD KONRADZKI
3-4    KRZYSZTOF JURCZUK
3-4    SEBASTIAN MYDLARZ
5-8    CEZARY WIŚNIEWSKI
5-8    MARKOWSKI ARTUR
5-8    CZERWIŃSKI GRZEGORZ
5-8    JAGIENIAK NORBERT
9-16    ANTONI JURASZ
9-16    ADAM ŚLASKI
9-16    HENRYK GALUBIŃSKI
9-16    MARIUSZ ROSŁANIEC
9-16    GRZEGORZ DUCKI
9-16    ANDRZEJ TERECHOW
9-16    ROBERT ŻOCHOWSKI
9-16    DZIKOŁOWSKI TOMASZ
17-24    MACIEJ LUTY
17-24    ANDRZEJ STRZYŻ
17-24    NORBERT KRZYWOSZ
17-24    ŁUKASZ Banach
17-24    ARKADIUSZ HAWRYLUK
17-24    MARCIN POŻAROWSKI
17-24    MATEUSZ ŁUKAWSKI
17-24    MARCIN ŁASK
25-32    KAROL SITNIK
25-32    KRZYSZTOF BUJNOWSKI
25-32    MACIEJ NOWICKI
25-32    DAWID MACIEJEWSKI
25-32    DARIUSZ WYSZKO
25-32    KONRAD WITKOWKI
25-32    WAWRZYNIAK MAREK
25-32    KRZYSZTOF IWANIUK
33-40    WINIARSKI PIOTR
33-40    PIOTR KALENIK
33-40    PIOTR MARKIEWICZ
33-40    PAWEŁ KOWALSKI
33-40    ADAM MILANOWSKI
33-40    KUDLIŃSKI RAFAŁ
33-40    ŁUKASZ MACIEJEWSKI

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

GP POD nr 9 wyniki

GP POD nr 9 wyniki

Zwycięzcami dziewiątego Grand Prix POD zostali Renata Słowik...

21-05-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 8 wyniki

GP POD nr 8 wyniki

Zwycięzcą ósmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 201...

05-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 7 wyniki

GP POD nr 7 wyniki

Zwycięzcą siódmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

04-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 6 wyniki

GP POD nr 6 wyniki

Zwycięzcą szóstego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

16-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 5 wyniki

GP POD nr 5 wyniki

Zwycięzcą piątego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 20...

14-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 4 wyniki

GP POD nr 4 wyniki

Diana Smolińska i Krzysztof Kciuk triumfują!   ...

13-11-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 3 wyniki

GP POD nr 3 wyniki

Karolina Podgórska i Krzysztof Ratajski triumfują!   ...

12-11-2016

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Zgłoszenia do PLS zostały zakończone. ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 2 wyniki

GP POD nr 2 wyniki

Renata Słowikowska i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

18-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 1 wyniki

GP POD nr 1 wyniki

Katarzyna Nowaczek i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

17-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

10.06.2017 Wrzosowo

W sobotę (10.06.2017 ) w turnieju serii Pucharu Polski we Wr...

13-06-2017

Czytaj więcej

10-11.06.2017 Kraków

Podczas rozegranych 10-11.06.2017, w Krakowie,  turniejów se...

13-06-2017

Czytaj więcej

10-11.06.2017 Augustów

Podczas rozegranych 10-11.06.2017, w Augustowie,  turniejów ...

12-06-2017

Czytaj więcej

03-04.06.2017 Gdynia

Wołynka dwukrotnie, Małgorzata Markowska i Katarzyna Drążek ...

06-06-2017

Czytaj więcej

22.04.2017 Zielona Góra

W rozegranym, 22.04. w Zielonej Górze, turnieju serii Puchar...

03-05-2017

Czytaj więcej

22-23.04.2017 Elbląg

W rozegranych, 22-23.04. w Elblągu, turniejach serii Pucharu...

25-04-2017

Czytaj więcej

01.04.2017 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. w...

01-04-2017

Czytaj więcej

25/26.03.2017 Warszawa

W rozegranych, w dniach 25-26.03. w Warszawie, turniejach se...

27-03-2017

Czytaj więcej

18.03.2017 Nakło nad Notecią

Katarzyna Drążek i Roman Jarzyński triumfowali w turnieju se...

19-03-2017

Czytaj więcej

25.02.2017 Jarocin

Renata Słowikowska i Robert Krawczak triumfowali w turnieju ...

27-02-2017

Czytaj więcej

11-12.02.2017 Czaplinek

Katarzyna Drążek triumfuje dwukrotnie w  turniejach serii Pu...

13-02-2017

Czytaj więcej

11.02.2017 Nowa Sól

  Dawid Posyniak i Magdalena Rapa  triumfują w turnieju ser...

12-02-2017

Czytaj więcej

28.01.2017 Poznań

Małgorzata Markowska i Tytus Kanik triumfują w turnieju seri...

30-01-2017

Czytaj więcej

17.12.2016 Krotoszyn

Anna Kowalczyk i Tomasz Siodła triumfują w turnieju serii Pu...

21-12-2016

Czytaj więcej

10.12.2016 Gdynia

Katarzyna Drążek i Paweł Wołynka triumfują w turnieju serii ...

13-12-2016

Czytaj więcej

22.10.2016 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. ...

22-10-2016

Czytaj więcej

15-16.10.2016 Elbląg

Wołynka , Chmielewski  i dwukrotnie Markowska triumfują w El...

16-10-2016

Czytaj więcej

01.10.2016 Nakło

Wołynka triumfuje w Nakle nad Notecią

02-10-2016

Czytaj więcej

10.09.2016 Wrzosowo

Jagiełło i Wołynka triumfują na otwarcie sezonu serii Puchar...

11-09-2016

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365