Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

03-04.06.2017 Gdynia

Wołynka dwukrotnie, Małgorzata Markowska i Katarzyna Drążek po razie-tak było w ubiegłym weekend w Gdyni.

 

Wyniki sobota 3-06-2017
 
Wyniki III Otwartych Mistrzostw Gdyni w steel-dart - PUCHAR POLSKI POD: 
 
kat. Kobiet: 
 
1. Małgorzata Markowska   Kętrzyn
2. Karina Misztal                Gdynia
3-4. Kaja Kowalska            Gdynia
3-4. Katarzyna Drążek       Radom
5-8. Patrycja Głowacka      Warszawa
5-8. Paulina Siemaszko     Gdynia
5-8. Monika Urban            Gdynia
5-8. Aleksandra Staniak    Gdańsk
9-16. Agnieszka Dobies     Elbląg
9-16. Iwona Dehamchi     Koszalin
 
 
kat. Mężczyzn: 
 
1. Paweł Wołynka            Gdynia
2. Krzysztof Borzęcki        Koszalin
3-4. Łukasz Kopania        Gdańsk
3-4. Tomasz Piotrowicz    Gdynia
5-8. Zbigniew Piwoński    Elbląg
5-8. Artur Markowski       Kętrzyn
5-8. Krzysztof Piotrowicz  Gdynia
5-8. Zbigniew Ruciński     Bydgoszcz
9-16. Tomasz Wierzba 
9-16. Adam Dąbrowski     Warszawa
9-16. Paweł Siwiec           Gdańsk
9-16. Tomasz Milewczyk   Gdańsk
9-16. Damian Dudarz       Gdynia
9-16. Marek Wawrzyniak  Elbląg
9-16. Adrian Lewandowski  Elbląg
9-16. Robert Rodkiewicz     Elbląg
17-32. Adam Zieleń          Gdynia
17-32. Paweł Siemaszko    Gdynia
 
Wyniki niedziela 4-04-2017
 
 
Wyniki III Mistrzostw o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni: 
 
kat. Kobiet: 
 
1. Katarzyna Drążek       Radom
2. Paulina Siemaszko      Gdynia
3. Karina Misztal             Gdynia
4. Patrycja Głowacka      Warszawa
5-8. Iwona Dehamchi     Koszalin
5-8. Kaja Kowalska         Gdynia
5-8. Dorota Warmińska   Kwidzyn
5-8. Justyna Stokowska  Gdynia
9-16. Agnieszka Dobies   Elbląg
9-16. Hanna Jaworska    Bydgoszcz
 
 
kat. Mężczyzn: 
 
1. Paweł Wołynka                 Gdynia
2. Krzysztof Borzęcki             Koszalin
3-4. Roman Ochmiński         Kwidzyn
3-4. Zbigniew Piwoński         Elbląg
5-8. Tomasz Piotrowicz         Gdynia
5-8. Zbigniew Ruciński          Bydgoszcz
5-8. Adam Dąbrowski            Warszawa
5-8. Radosław Warmiński      Kwidzyn
9-16. Tomasz Wierzba   
9-16. Łukasz Kopania            Gdańsk
9-16. Dariusz Grydyk             Gdynia
9-16. Adrian Lewandowski     Elbląg
9-16. Krzysztof Piotrowicz      Gdynia
9-16. Damian Dudarz             Gdynia
9-16. Jacek Soszyński            Gdańsk
9-16. Marek Wawrzyniak        Elbląg
17-32. Robert Rodkiewicz       Elbląg
17-32. Paweł Siemaszko         Gdynia
 

 

 

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

GP POD nr 9 wyniki

GP POD nr 9 wyniki

Zwycięzcami dziewiątego Grand Prix POD zostali Renata Słowik...

21-05-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 8 wyniki

GP POD nr 8 wyniki

Zwycięzcą ósmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 201...

05-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 7 wyniki

GP POD nr 7 wyniki

Zwycięzcą siódmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

04-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 6 wyniki

GP POD nr 6 wyniki

Zwycięzcą szóstego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

16-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 5 wyniki

GP POD nr 5 wyniki

Zwycięzcą piątego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 20...

14-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 4 wyniki

GP POD nr 4 wyniki

Diana Smolińska i Krzysztof Kciuk triumfują!   ...

13-11-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 3 wyniki

GP POD nr 3 wyniki

Karolina Podgórska i Krzysztof Ratajski triumfują!   ...

12-11-2016

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Zgłoszenia do PLS zostały zakończone. ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 2 wyniki

GP POD nr 2 wyniki

Renata Słowikowska i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

18-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 1 wyniki

GP POD nr 1 wyniki

Katarzyna Nowaczek i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

17-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

10.06.2017 Wrzosowo

W sobotę (10.06.2017 ) w turnieju serii Pucharu Polski we Wr...

13-06-2017

Czytaj więcej

10-11.06.2017 Kraków

Podczas rozegranych 10-11.06.2017, w Krakowie,  turniejów se...

13-06-2017

Czytaj więcej

10-11.06.2017 Augustów

Podczas rozegranych 10-11.06.2017, w Augustowie,  turniejów ...

12-06-2017

Czytaj więcej

03-04.06.2017 Gdynia

Wołynka dwukrotnie, Małgorzata Markowska i Katarzyna Drążek ...

06-06-2017

Czytaj więcej

22.04.2017 Zielona Góra

W rozegranym, 22.04. w Zielonej Górze, turnieju serii Puchar...

03-05-2017

Czytaj więcej

22-23.04.2017 Elbląg

W rozegranych, 22-23.04. w Elblągu, turniejach serii Pucharu...

25-04-2017

Czytaj więcej

01.04.2017 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. w...

01-04-2017

Czytaj więcej

25/26.03.2017 Warszawa

W rozegranych, w dniach 25-26.03. w Warszawie, turniejach se...

27-03-2017

Czytaj więcej

18.03.2017 Nakło nad Notecią

Katarzyna Drążek i Roman Jarzyński triumfowali w turnieju se...

19-03-2017

Czytaj więcej

25.02.2017 Jarocin

Renata Słowikowska i Robert Krawczak triumfowali w turnieju ...

27-02-2017

Czytaj więcej

11-12.02.2017 Czaplinek

Katarzyna Drążek triumfuje dwukrotnie w  turniejach serii Pu...

13-02-2017

Czytaj więcej

11.02.2017 Nowa Sól

  Dawid Posyniak i Magdalena Rapa  triumfują w turnieju ser...

12-02-2017

Czytaj więcej

28.01.2017 Poznań

Małgorzata Markowska i Tytus Kanik triumfują w turnieju seri...

30-01-2017

Czytaj więcej

17.12.2016 Krotoszyn

Anna Kowalczyk i Tomasz Siodła triumfują w turnieju serii Pu...

21-12-2016

Czytaj więcej

10.12.2016 Gdynia

Katarzyna Drążek i Paweł Wołynka triumfują w turnieju serii ...

13-12-2016

Czytaj więcej

22.10.2016 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. ...

22-10-2016

Czytaj więcej

15-16.10.2016 Elbląg

Wołynka , Chmielewski  i dwukrotnie Markowska triumfują w El...

16-10-2016

Czytaj więcej

01.10.2016 Nakło

Wołynka triumfuje w Nakle nad Notecią

02-10-2016

Czytaj więcej

10.09.2016 Wrzosowo

Jagiełło i Wołynka triumfują na otwarcie sezonu serii Puchar...

11-09-2016

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365