Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

15-16.10.2016 Elbląg

Wołynka , Chmielewski  i dwukrotnie Markowska triumfują w Elblągu

15.10.2016

panie
1    Markowska Małgorzata
2    Falba Ilona
3-4    Siemaszko Paulina
3-4    Głowacka Patrycja
5-6    Iwona Dehamchi
5-6    Zientara Wioletta
7-8    Smolińska Diana
7-8    Gliniecka Katarzyna
9-10    Zientara Żaneta

panowie
1    Wołynka Paweł
2    Chmielewski Krzysztof
3-4    Wieczorek Bartosz
3-4    Lewandowski Adrian
5-8    Winiarski Piotr
5-8    Sawicki Piotr
5-8    Pasiński Wojciech
5-8    Jagieniak Norbert
9-16    Wiśniewski Cezary
9-16    Lidzbarski Maciej
9-16    Markowski Artur
9-16    Mikułowski Marek
9-16    Piwoński Zbigniew
9-16    Czerwiński Grzegorz
9-16    Ślaski Adam
9-16    Zapaśnik Adam
17-32    Drozd Paweł
17-32    Borzęcki Krzysztof
17-32    Sołtys Wojciech
17-32    Kudlinski Rafał
17-32    Zalewski Jarosław
17-32    Reszka Łukasz
17-32    Jakubowski Andrzej
17-32    Dębkowski Andrzej
17-32    Mierzyński Piotr
17-32    Dzikołowski Tomasz
17-32    Pawłowski Dariusz
17-32    Wołynko Adam
17-32    Oskwarek Jacek
17-32    Milewczyk Tomasz
17-32    Kupiec Artur
17-32    Siemaszko Paweł
33-48    Pajewski Radosław
33-48    Wawrzyniak Marek
33-48    Rodkiewicz Robert
33-48    Gdaniec Paweł
33-48    Terechow Andrzej
33-48    Ducki Grzegorz
33-48    Kurt Jarosław
33-48    Kamiński Paweł
33-48    Krzywosz Norbert
33-48    Kowalski Paweł
33-48    Banach Łukasz
33-48    Kowalewski Piotr
33-48    Derenda Wojciech
33-48    Kuprewicz Krzysztof
33-48    Szymański Zenon
33-48    Majek Jakub





16.10.2016
panie
1    Markowska Małgorzata
2    Głowacka Patrycja
3-4    Zientara Wioletta
3-4    Falba Ilona
5-6    Dehamchi Iwona
5-6    Staniak Aleksandra
7-8    Zientara Żaneta

panowie
1    Chmielewski Krzysztof
2    Borzęcki Krzysztof
3-4    Wołynka Paweł
3-4    Lewandowski Adrian
5-8    Piwoński Zbigniew
5-8    Czerwiński Grzegorz
5-8    Zapaśnik Adam
5-8    Wiśniewski Cezary
9-16    Wołynko Adam
9-16    Scholz Witold
9-16    Przybyłowski Mateusz
9-16    Krzywosz Norbert
9-16    Kamiński Paweł
9-16    Mikułowski Marek
9-16    Sawicki Piotr
9-16    Rodkiewicz Robert
17-24    Lidzbarski Maciej
17-24    Sołtys Wojciech
17-24    Jakubowski Andrzej
17-24    Wawrzyniak Marek
17-24    Markowski Artur
17-24    Ślaski Adam
17-24    Ducki Grzegorz
17-24    Kudlinski Rafał
25-32    Janczyk Jakub
25-32    Dębkowski Andrzej
25-32    Szymański Zenon
25-32    Cegielski Przemek
25-32    Terechow Andrzej
25-32    Olejniczak Mariusz
25-32    Jagieniak Norbert
25-32    Kuprewicz Krzysztof
33-40    Mierzyński Piotr
33-40    Dzikołowski Tomasz
33-40    Banach Łukasz
33-40    Majek Jakub
33-40    Kowalewski Piotr
33-40    Gdaniec Paweł
33-40    Milewczyk Tomasz
33-40    Kowalski Paweł
41-48    Pajewski Radosław



WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

GP POD nr 9 wyniki

GP POD nr 9 wyniki

Zwycięzcami dziewiątego Grand Prix POD zostali Renata Słowik...

21-05-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 8 wyniki

GP POD nr 8 wyniki

Zwycięzcą ósmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 201...

05-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 7 wyniki

GP POD nr 7 wyniki

Zwycięzcą siódmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

04-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 6 wyniki

GP POD nr 6 wyniki

Zwycięzcą szóstego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

16-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 5 wyniki

GP POD nr 5 wyniki

Zwycięzcą piątego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 20...

14-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 4 wyniki

GP POD nr 4 wyniki

Diana Smolińska i Krzysztof Kciuk triumfują!   ...

13-11-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 3 wyniki

GP POD nr 3 wyniki

Karolina Podgórska i Krzysztof Ratajski triumfują!   ...

12-11-2016

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Zgłoszenia do PLS zostały zakończone. ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 2 wyniki

GP POD nr 2 wyniki

Renata Słowikowska i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

18-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 1 wyniki

GP POD nr 1 wyniki

Katarzyna Nowaczek i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

17-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

22.04.2017 Zielona Góra

W rozegranym, 22.04. w Zielonej Górze, turnieju serii Puchar...

03-05-2017

Czytaj więcej

22-23.04.2017 Elbląg

W rozegranych, 22-23.04. w Elblągu, turniejach serii Pucharu...

25-04-2017

Czytaj więcej

01.04.2017 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. w...

01-04-2017

Czytaj więcej

25/26.03.2017 Warszawa

W rozegranych, w dniach 25-26.03. w Warszawie, turniejach se...

27-03-2017

Czytaj więcej

18.03.2017 Nakło nad Notecią

Katarzyna Drążek i Roman Jarzyński triumfowali w turnieju se...

19-03-2017

Czytaj więcej

25.02.2017 Jarocin

Renata Słowikowska i Robert Krawczak triumfowali w turnieju ...

27-02-2017

Czytaj więcej

11-12.02.2017 Czaplinek

Katarzyna Drążek triumfuje dwukrotnie w  turniejach serii Pu...

13-02-2017

Czytaj więcej

11.02.2017 Nowa Sól

  Dawid Posyniak i Magdalena Rapa  triumfują w turnieju ser...

12-02-2017

Czytaj więcej

28.01.2017 Poznań

Małgorzata Markowska i Tytus Kanik triumfują w turnieju seri...

30-01-2017

Czytaj więcej

17.12.2016 Krotoszyn

Anna Kowalczyk i Tomasz Siodła triumfują w turnieju serii Pu...

21-12-2016

Czytaj więcej

10.12.2016 Gdynia

Katarzyna Drążek i Paweł Wołynka triumfują w turnieju serii ...

13-12-2016

Czytaj więcej

22.10.2016 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. ...

22-10-2016

Czytaj więcej

15-16.10.2016 Elbląg

Wołynka , Chmielewski  i dwukrotnie Markowska triumfują w El...

16-10-2016

Czytaj więcej

01.10.2016 Nakło

Wołynka triumfuje w Nakle nad Notecią

02-10-2016

Czytaj więcej

10.09.2016 Wrzosowo

Jagiełło i Wołynka triumfują na otwarcie sezonu serii Puchar...

11-09-2016

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365