Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

Weekend mistrzowski POD 2017

 

 

 

INFO


Miejsce rozgrywania Turnieju:
Hotel 500 Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 139, 62-080 Tarnowo Podgórne k. Poznania

Rezerwacja noclegów tylko przez POD- kontakt Ola- 512357248 po godz: 18:00, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Robert- 501463009,

Ceny noclegów- 180 zł/dobę za pokój dwuosobowy ze śniadaniem (możliwość łóżek małżeńskich lub osobnych),
(nie ma możliwości rezerwacji bezpośrednio przez Hotel)

 

PIĄTEK 07.07.2017

Finałowe turnieje Pucharu Polski POD

Plan:

-start turnieju finałowego Pucharu Polski panów i pań 12:00 (system gry : grupy>>>single KO), zapisy do 11:30,

Wpisowe: 50 zł

Nagrody (procentowo)

UPOWAŻNIENI DO GRY:

Finał Pucharu Polski 2017 pań i panów jest turniejem dla zawodników posiadających licencję zawodniczą i uczestniczących w sezonie 2016-2017 w rozgrywkach Pucharu Polski organizowanych przez POD

Limit uczestników w turnieju męskim do 256, pierwszeństwo pierwsze 128  osoby z rankingu Pucharu Polski

Limit uczestników w turnieju damskim do 64, pierwszeństwo pierwsze 32  osoby z rankingu Pucharu Polski

Panowie : Rozstawienie tylko dla zawodników z miejsc 1-32 rankingu Pucharu Polski, przy turnieju poniżej192 uczestników, powyżej rozstawienie dla zawodników 1-64 z rankingu Pucharu Polski

Panie:  : Rozstawienie tylko dla zawodniczek z miejsc 1-16 rankingu Pucharu Polski

DRESS CODE: Ciemne spodnie, eleganckie (panie dopuszczalna spódniczka ciemna elegancka), ciemne obuwie eleganckie, od last 8 u panów i last 4 u pań

PIĄTEK 07.07.2017

Mistrzostwa Polski Par Deblowych

Plan:

-start turnieju pań i panów nie wcześniej niż o godz. 19:00 (system gry : grupy>>>single KO), zapisy do 18:30

Wpisowe: 50 zł od pary

Nagrody (procentowo)


 

SOBOTA 08.07.2017

Mistrzostwa Polski 2017


Plan:

Panowie
Start: 10:00
Wpisowe: 50 zł
System gry: grupy, single KO
Nagrody
Miejsce 1: 1 200 zł + PUCHAR
Miejsce 2: 800 zł + medal
Miejsce 3: 400 zł + medal
Miejsce 5: 200 zł
Miejsce 9: 100 zł

Panie
Start: 10:00
Wpisowe: 50 zł
System gry: grupy, single KO
Nagrody
Miejsce 1: 500 zł + PUCHAR
Miejsce 2: 300 zł + medal
Miejsce 3: 200 zł + medal
Miejsce 5: 100 zł

Juniorzy
Start: 10:00
Wpisowe: bez wpisowego
System gry: grupy, single KO
Nagrody
Miejsce 1 medal nagrody rzeczowe
Miejsce 2 nagrody rzeczowe
Miejsce 3 nagrody rzeczowe

DRESS CODE: Ciemne spodnie, eleganckie (panie dopuszczalna spódniczka ciemna elegancka), ciemne obuwie eleganckie, od last 16 u panów i last 8 u pań

UPOWAŻNIENI DO GRY:

Turnieje Mistrzostw Polski kat Mężczyzn i Kobiet są Turniejami Otwartymi

W Turnieju Juniorskim mają prawo zagrać wszystkie osoby do lat 18

Panowie : Rozstawienie tylko dla zawodników z miejsc 1-64 rankingu krajowego.
Panie:  : Rozstawienie tylko dla zawodników z miejsc 1-16 rankingu krajowego


Każdy uczestnik Mistrzostw Polski musi mieć opłaconą licencję POD.

Możliwość opłaty bezpośrednio przed Mistrzostwami Polski.

SOBOTA 08.07.2017

Mecze półfinałowe i finałowe Polskiej Ligi Steel Darta grupy Mistrzowskiej ora pozostałe mecze grupy Pucharowej

Rozpoczęcie po zakończeniu Turniejów Mistrzostw Polski 2017



NIEDZIELA 09.07.2017

 Finał SuperLigi 2017


DRESS CODE: Ciemne spodnie, eleganckie (panie dopuszczalna spódniczka ciemna elegancka), ciemne obuwie eleganckie, od last 16 u panów i last 8 u pań

UPOWAŻNIENI DO GRY:
Panowie: Finaliści regionalnych rozgrywek SuperLigi plus zawodnicy uczestniczący w swoich regionach w rozgrywkach SL  | Panie: wszystkie uczestniczące w sezonie w rozgrywkach SL


Panowie
Start: 10:00
Wpisowe: 50 zł
System gry: single KO, best of 9
Nagrody
Miejsce 1: 1 000 zł + PUCHAR
Miejsce 2: 600 zł + medal
Miejsce 3: 400 zł + medal
Miejsce 5: 200 zł
Miejsce 9: 100 zł


Panie
Start: 10:00
Wpisowe: 50 zł
System gry: single KO, best of 5
Nagrody procentowo

Podział miejsc w finale ogólnopolskim Super Ligi

BIAŁYSTOK 5
CUDZYNOWICE 5
CZĘSTOCHOWA 12
ELBLĄG 9
GDYNIA 6
JAROCIN 3
KĘTRZYN 4
KOSZALIN 7
KIELCE 5
KROTOSZYN 9
ŁÓDŹ 7
OLSZTYN 5
OSTRÓW 5
POZNAŃ 6
ŚLĄSK 12
WARSZAWA 6
WŁOCŁAWEK 6
WRZOSOWO 6
ZIELONA GÓRA 5

WSZYSTKIE PANIE UCZESTNICZĄCE W ROZGRYWKACH SUPERLIGI MAJĄ ZAPEWNIONE MIEJSCE W FINALE OGÓLNOPOLSKIM

Organizator zastrzega sobie, że godziny rozpoczęcia turniejów oraz system gier mogą zostać zmienione, w zależności od ilości uczestników!


WYNIKI PIĄTEK

FINAŁ PUCHARU POLSKI POD


Pełne Wyniki Turnieju Pań

1 Podgórska Karolina
2 Słowikowska Renata
3-4 Markowska Małgorzata
3-4 Lech Nina
5-8 Smolińska Diana
5-8 Nowaczek Katarzyna
5-8 Głowacka Patrycja
5-8 Krzeszewska Paulina
9-12 Pacierpnik Małgorzata
9-12 Kowalczyk Anna
9-12 Zientara Żaneta
9-12 Boniecka Aleksandra
13-16 Pawlicka Marta
13-16 Drążek Katarzyna
13-16 Grela Magda
13-16 Fidelus Agata
17-20 Ryczkowska Anna
17-20 Langner Iza
17-20 Działkowska Joanna
17-20 Kubowicz Joanna
21-24 Wolska Dominika

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Kanik Tytus
2 Wołynka Paweł
3-4 Wojciechowski Krzysztof
3-4 Lewandowski Adrian
5-8 Kciuk Krzysztof
5-8 Chmielewski Krzysztof
5-8 Dzikołowski Tomasz
5-8 Czerwiński Grzegorz
9-16 Skrzypski Mariusz
9-16 Ratajski Krzysztof
9-16 Michna Adrian
9-16 Siodła Tomasz
9-16 Gontarewicz Krzysztof
9-16 Dul Tomasz
9-16 Herberg Dawid
9-16 Pałaszewski Damian
17-32 Marczewski Marcin
17-32 Małek Marcin
17-32 Chechliński Krzysztof
17-32 Kalwasiński Michał
17-32 Gaczorek Mirosław
17-32 Kovalov Dima
17-32 Kondracki Konrad
17-32 Błażejewski Sebsatian
17-32 Furman Dariusz
17-32 Hadzicki Michał
17-32 Działkowski Grzegorz
17-32 Olszewski Sławomir
17-32 Kopania Łukasz
17-32 Adamski Arkadiusz
17-32 Sitnik Karol
17-32 Turek Piotr
33-64 Gleń Wojciech
33-64 Kokowski Maciej
33-64 Sujkowski Michał
33-64 Sierpotowski Grzegorz
33-64 Kozłowski Tomasz
33-64 Kubowicz Marek
33-64 Piwoński Zbigniew
33-64 Dębkowski Andrzej
33-64 Osiński Krzysztof
33-64 Misiak Przemysław
33-64 Małek Mariusz
33-64 Feliński Grzegorz
33-64 Pawłowski Darek
33-64 Łoin Przemysław
33-64 Pietrzak Marek
33-64 Mazur Maciej
33-64 Mikułowski Marek
33-64 Lewandowski Marek
33-64 Garbarczyk Piotr
33-64 Białecki Sebastian
33-64 Wojtkowiak Marcin
33-64 Wiśniewski Czarek
33-64 Sołtys Wojciech
33-64 Półtorak Michał
33-64 Marciniak Dariusz
33-64 Jurasz Antoni
33-64 Urszulak Arkadiusz
33-64 Tomczak Roman
33-64 Tylkowski Tomasz
33-64 Krzywosz Norbert
33-64 Białecki Piotr
33-64 Posyniak Dawid
65-96 Pluta Gustaw
65-96 Śliwiński Tomasz
65-96 Bełza Michał
65-96 Sawicki Przemysław
65-96 Kowalczyk Jakub
65-96 Markowski Artur
65-96 Łowicz Sebastian
65-96 Stryjski Wojciech
65-96 Scholz Witold
65-96 Pecyna Szymon
65-96 Mydlarz Sebastian
65-96 Olszewski Bogusław
65-96 Waberski Krzysztof
65-96 Wiśniewski Sławomir
65-96 Kamiński Łukasz
65-96 Frąckowiak Dawid
65-96 Rypina Krzysztof
65-96 Luty Andrzej
65-96 Hawrot Marek
65-96 Krasiński Mateusz
65-96 Kowalczyk Jarosław
65-96 Cieślak Jacek
65-96 Jasiński Adrian
65-96 Lauer Krzysztof
65-96 Galubiński Henryk
65-96 Dejnega Szymon
65-96 Słowikowski Bartosz
65-96 Ostrowski Piotr
65-96 Urbaniak Bartosz
65-96 Olejnik Paweł
65-96 Lewandowicz Marcin
65-96 Janicki Przemysław
97-128 Szarański Tomasz
97-128 Polowczyk Krzysztof
97-128 Jezionek Marcin
97-128 Ludiwkowski Norbert
97-128 Stanisławski Kamil
97-128 Wilmański Kamil
97-128 Gajewski Tomasz
97-128 Nagacz Grzegorz
97-128 Rodkiewicz Robert
97-128 Chlebowski Mateusz
97-128 Pawlicki Przemysław
97-128 Kołodziejczyk Marek
97-128 Kolanowski Łukasz
97-128 Rudzki Kamil
97-128 Hawrot Maciej
97-128 Folbrycht Szymon
97-128 Ziółkowski Wojciech
97-128 Janiak Daniel
97-128 Marciniak Paweł


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MISTRZOSTWA POLSKI PAR

Pełne wyniki Turnieju Pań

1 Głowacka/ Podgórska
2 Lech/ Pacierpnik
3-4 Działkowska/ Kruszyńska
3-4 Smolińśka/ Markowska
5-8 Musiał/ Golly
5-8 Słowikowska/ Boniecka
5-8 Żyłka/ Rzepka
5-8 Zientara/ Pietras
9-12 Kowalczyk/ Pawlicka
9-12 Langner/ Grela
9-12 Kubowicz/ Nowaczek
9-12 Kopczyńska/Wolska
13-16 Hamulska/ Ryczkowska
13-16 Fidelus/ Drążek
13-16 Wideł/ Lorek

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Kciuk/ Ratajski
2 Kopania/ Chmielewski
3-4 Sujkowski/ Chechliński
3-4 Adamczyk/ Kozłowski
5-8 Cieślak/ Pawlicki
5-8 Łuczak/ Kanik
5-8 Marczewski/ Scholz
5-8 Gaertner/ Siodła
9-16 Jurasz/ Mydlarz
9-16 Kalwasiński/ Urszulak
9-16 Jezionek/ Wacławski
9-16 Nagacz/ Sierpotowski
9-16 Kovalov/ Kasprzyszak
9-16 Lauer/ Tomczak
9-16 Caliński/ Caliński
9-16 Gontarewicz/ Marciniak
17-32 Macha/ Robak
17-32 Furman/ Gaczorek
17-32 Grażewski/ Chow
17-32 Gleń/ Dybka
17-32 Olejnik/ Wilmański
17-32 Lewandowski/ Piwoński
17-32 Turek/ Adamski
17-32 Osiński/ Paul
17-32 Cegłowski/ Łowicz
17-32 Kozłowski/ Golly
17-32 Seredyński/ Biernacki
17-32 Błażejewski/ Kubowicz
17-32 Basiak/ Kowalski
17-32 Markowski/ Dzikołowski
17-32 Łęga/ Sobczyński
17-32 Luty/ Marciniak
33-48 Herberg/ Białecki
33-48 Konieczny/ Hamulski
33-48 Lewandowicz/ Sławianowski
33-48 Dejnega/ Markiewicz
33-48 Kapuściński/ Tylkowski
33-48 Michna/ Wołynka
33-48 Makiewicz/ Pawłowski
33-48 Rybka/ Żyłka
33-48 Małek/ Małek
33-48 Biela/ Mazur
33-48 Garbarczyk/ Błażejczyk
33-48 Kowalczyk/ Kowalczyk
33-48 Jankiewicz/ Rzepka
33-48 Półtorak/ Posyniak
33-48 Pałaszewski/ Bruliński
33-48 Ostrowski/ Stryjski
49-64 Wojciechowski/ Działkowski
49-64 Ziółkowski/ Stanisławski
49-64 Szczepaniak/ Kolanowski
49-64 Hawrot/ Hawrot
49-64 Białecki/ Waberski
49-64 Czerwiński/ Krzywosz
49-64 Gajewski/ Rypina
49-64 Grzelczak/ Kramarczyk
49-64 Skupień/ Jędrzejewski
49-64 Feliński/ Hadzicki
49-64 Kuśnierczak/ Rossa
49-64 Kuljon/ Wojtkowiak
49-64 Matuszewski/ Mróz
49-64 Łoin/ Godziszewski
49-64 Dzięgiel/ Matoga
49-64 Sitnik/ Wiśniewski
65-80 Dębkowski/ Mikułowski
65-80 Krasiński/ Kokowski
65-80 Janiak/ Lewandowski
65-80 Urbaniak/ Tylkowski
65-80 Ośko/ Domka
65-80 Mazur/ Słowikowski
65-80 Słomski/ Jasiński
65-80 Janicki/ Ludwikowski
65-80 Pecyna/ Osiełkowski
65-80 Wójcik/ Krogulski
65-80 Galubiński/ Polowczyk
65-80 Olszewski/ Śliwiński
65-80 Kołodziejszyk/ Olszewski
65-80 Chalaba/ Gierczak
65-80 Wiśniewski/ Szarański
65-80 Misiak/ Kowalczyk
81-96 Pluta/ Dul
81-96 Przybyłowski/ Pietrzak
81-96 Folbrycht/ Frąckowiak
81-96 Jasiński/ Sawicki
81-96 Kamiński/ Nowaczek
81-96 Pecyna/ Chlebowski
81-96 Matysik/ Rodkiewicz
81-96 Ciuła/ Mrózek
81-96 Sewulok/ Pajdak

WYNIKI SOBOTA


Mistrzami Polski na rok 2017 zostali:

w kat. juniorów: Sebastian Białecki

w kat. pań: Karolina Podgórska

w kat. panów: Tytus Kanik


Pełne Wyniki Turnieju Juniorów



1 Białecki Sebstian
2 Herberg Dawid
3-4 Kowalczyk Jakub
3-4 Zakrzewski Daniel
5-6 Ober Kacper
5-6 Rypina Krzysztof

Pełne Wyniki Turnieju Pań



1 Podgórska Karolina
2 Słowikowska Renata
3-4 Markowska Małgorzata
3-4 Lech Nina
5-8 Grzesik- Żyłka Aleksandra
5-8 Hamulska Anna
5-8 Żabka Katarzyna
5-8 Załawka Karolina
9-16 Przybyła Klaudia
9-16 Rzepka Jolanta
9-16 Musiał Magdalena
9-16 Nowaczek Katarzyna
9-16 Zientara Żaneta
9-16 Kopczyńska Iwona
9-16 Kubowicz Joanna
9-16 Drążek Katarzyna
17-24 Pacierpnik Małgorzata
17-24 Bożek Katarzyna
17-24 Głydziak Kinga
17-24 Walczak Izabela
17-24 Lorek Karolina
17-24 Basiak Aleksandra
17-24 Fidelus Agata
17-24 Wolska Dominika
25-32 Głowacka Patrycja
25-32 Modrzejewska Ewelina
25-32 Kokowska Agnieszka
25-32 Ryczkowska Anna
25-32 Smolińska Diana
25-32 Grela Magda
25-32 Langner Iza
25-32 Pawlicka Marta
33-40 Pietras Klaudia
33-40 Kruszyńska Ewa
33-40 Lewandowska Kinga
33-40 Kowalczyk Anna
33-40 Działkowska Joanna
33-40 Golly Daria
33-40 Rochmankowska Anna
33-40 Obara Justyna
41-48 Wideł Joanna
41-48 Krzeszewska Paulina

Pełne Wyniki Turnieju Panów



1 Kanik Tytus
2 Wołynka Paweł
3-4 Ratajski Krzysztof
3-4 Robak Dawid
5-8 Marciniak Dariusz
5-8 Turek Piotr
5-8 Tomczak Roman
5-8 Żyłka Adrian
9-16 Wojciechowski Krzysztof
9-16 Białecki Sebastian
9-16 Kozłowski Artur
9-16 Chmielewski Krzysztof
9-16 Osiński Krzysztof
9-16 Gontarewicz Krzysztof
9-16 Biela Krzysztof
9-16 Kciuk Krzysztof
17-32 Golly Mariusz
17-32 Olszewski Sławomir
17-32 Bugaj Tomasz
17-32 Krawczak Robert
17-32 Jaskowiak Robert
17-32 Kovalov Dima
17-32 Hadzicki Michał
17-32 Bystrzycki Dominik
17-32 Michalski Tomasz
17-32 Małek Marcin
17-32 Lewandowski Adrian
17-32 Pałaszewski Damian
17-32 Michna Adrian
17-32 Krzywosz Norbert
17-32 Pawlicki Przemysław
17-32 Kopania łukasz
33-64 Luty Andrzej
33-64 Hamulski Leszek
33-64 Kokowski Maciej
33-64 Kozłowski Tomasz
33-64 Kondracki Konrad
33-64 Półtorak Michał
33-64 Ryguła Grzegorz
33-64 Szopa Krzysztof
33-64 Caliński Kamil
33-64 Bieda Adam
33-64 Ośko Rafał
33-64 Siodła Tomasz
33-64 Olszewski Bogusław
33-64 Hoffman Leszek
33-64 Macha Łukasz
33-64 Sierpotowski Grzegorz
33-64 Słomski Marcin
33-64 Waberski Krzysztof
33-64 Tylkowski Tomasz
33-64 Mydlarz Sebastian
33-64 Marczewski Marcin
33-64 Wiśniewski Czarek
33-64 Prasoł Damian
33-64 Rochmankowski Piotr
33-64 Posyniak Dawid
33-64 Rybka Tadeusz
33-64 Wilmański Kamil
33-64 Działkowski Grzegorz
33-64 Kapuściński Marcin
33-64 Łęga Piotr
33-64 Wężyk Maciej
33-64 Żabka Patryk
65-128 Caliński Bartosz
65-128 Słowikowski Bartosz
65-128 Chechliński Krzysztof
65-128 Paul Mariusz
65-128 Gaczorek Mirosław
65-128 Kubowicz Marek
65-128 Kowalczyk Jakub
65-128 Gleń Wojciech
65-128 Skrzypski Mariusz
65-128 Jezionek Marcin
65-128 Wójcik Darek
65-128 Przybyłowski Maciej
65-128 Dybka Maciej
65-128 Dzikołowski Tomasz
65-128 Gajewski Tomasz
65-128 Mikułowski Marek
65-128 Łuczak Łukasz
65-128 Herberg Dawid
65-128 Mosczyński Sebastian
65-128 Marciniak Paweł
65-128 Wiśniewski Sławomir
65-128 Bełza Michał
65-128 Stanisławski Kamil
65-128 Dul Tomasz
65-128 Maciejkiewicz Mariusz
65-128 Szlachetka Przemysław
65-128 Ostrowski Piotr
65-128 Kalwasiński Michał
65-128 Białecki Piotr
65-128 Adamczyk Sebastian
65-128 Jurasz Antoni
65-128 Urszulak Arkadiusz
65-128 Kochański Hubert
65-128 Cieplucha Darek
65-128 Mazur Andrzej
65-128 Ober Kacper
65-128 Pawłowski Konrad
65-128 Pecyna Szymon
65-128 Sołtys Wojciech
65-128 Furman Dariusz
65-128 Polowczyk Krzysztof
65-128 Wacławski Łukasz
65-128 Małek Mariusz
65-128 Matysik Eugeniusz
65-128 Błażejewski Sebastian
65-128 Grażewski Robert
65-128 Łoin Przemysław
65-128 Basiak Wojciech
65-128 Lauer Krzysztof
65-128 Cieślak Jacek
65-128 Gaertner Robert
65-128 Misiak Przemysław
65-128 Sujkowski Michał
65-128 Hawrot Marek
65-128 Rudzki Kamil
65-128 Konieczny Krzysztof
65-128 Enkot Bartłomiej
65-128 Jasiński Adrian
65-128 Kasprzyszak Grzegorz
65-128 Domka Jacek
65-128 Pajdak Grzegorz
65-128 Krzyszczyk Janusz
65-128 Garbarczyk Piotr
65-128 Godziszewski Michał
129-192 Majewski Wiesław
129-192 Karasiewicz Antoni
129-192 Sawicki Przemysław
129-192 Kołodziejczyk Marek
129-192 Jarzyński Roman
129-192 Jędrzejewski Tomasz
129-192 Fąfara Marcin
129-192 Hawrot Maciej
129-192 Feliński Grzegorz
129-192 Rypina Krzysztof
129-192 Czerwiński Grzegorz
129-192 Markowski Artur
129-192 Kulikowski Piotr
129-192 Śliwiński Tomasz
129-192 Ziółkowski Wojciech
129-192 Stryjski Wojciech
129-192 Ciuła Mieszko
129-192 Jasiński Radosław
129-192 Makiewicz Daniel
129-192 Sitnik Karol
129-192 Rzepka Rafał
129-192 Jankiewicz Tomasz
129-192 Szczepaniak Mateusz
129-192 Pecyna Norbert
129-192 Zakrzewski Danie;
129-192 Dejnega Szymon
129-192 Kuczyński Grzegorz
129-192 Preiss Michał
129-192 Dzięgiel Paweł
129-192 Starzyński Damian
129-192 Olejnik Paweł
129-192 Kramarczyk Mieczysław
129-192 Bruliński Wojciech
129-192 Krasiński Mateusz
129-192 Karolak Tadeusz
129-192 Nagacz Grzegorz
129-192 Janicki Przemysław
129-192 Scholz Witold
129-192 Kolanowski Łukasz
129-192 Pluta Gustaw
129-192 Łowicz Sebastian
129-192 Matuszewski Michał
129-192 Krogulski Michał
129-192 Sławianowski Robert
129-192 Adamski Arkadiusz
129-192 Lewandowicz Marcin
129-192 Kowalski Mirosław
129-192 Osiełkowski Paweł
129-192 Kowalczyk Jarosław
129-192 Piwoński Zbigniew
129-192 Błażejczyk Wojciech
129-192 Mrózek Rafał
129-192 Kowalczyk Paweł
129-192 Chow Ahkian
129-192 Wawrzyniak Radosław
129-192 Kamiński Łukasz
129-192 Ludwikowski Norbert
129-192 Sewulok Sławomir
129-192 Frąckowiak Dawid
129-192 Dębkowski Andrzej
129-192 Janiak Daniel
129-192 Żurek Marek
129-192 Lewandowski Marek
129-192 Rafalont Jan
193-256 Galubiński Henryk
193-256 Chalaba Przemyslaw
193-256 Wojtkowiak Marcin
193-256 Kogut Andrzej
193-256 Mazur Maciej
193-256 Cegłowski Bartosz
193-256 Rusiecki Piotr
193-256 Gierczak Damian
193-256 Pietrzak Marek
193-256 Kuljon Adam
193-256 Grzelczak Artur
193-256 Nowaczek Bartosz
193-256 Urbaniak Bartosz
193-256 Szarański Tomasz
193-256 Karsiński Mateusz
193-256 Merkel Dawid
193-256 Mróz Grzegorz

-----------------------------------------------------------------------------

POLSKA LIGA STEELDARTA

Wyniki końcowe turnieju finałowego

1.NOVA

2. PARTNER POZNAŃ

3. REKINY WARSZAWSKIE

3. TEAM DART-MP

5. 9 DART BULLIES

5. FALUBAZ ZIELONA GÓRA

5. HANYSY

5. RO-BERCIK

 

GRUPA PUCHAROWA

1. SHANGHAI ELBLĄG

2. STEEL WOLVES

3. DRINK TEAM GLIWICE

4. 69 LOTKA


WYNIKI NIEDZIELA

 


Pełne Wyniki Turnieju Pań



1 Podgórska Karolina
2 Markowska Małgorzata
3-4 Zientara Żaneta
3-4 Głowacka Patrycja
5-8 Fidelus Agata
5-8 Kruszyńska Ewa
5-8 Smolińska Diana
5-8 Kowalczyk Anna
9-12 Golly Daria
9-12 Krzeszewska Paulina
9-12 Pawlicka Marta
9-12 Grela Magda
13-16 Hamulska Anna
13-16 Kubowicz Joanna

Pełne Wyniki Turnieju Panów



1 Wacławski Łukasz
2 Wołynka Paweł
3-4 Kanik Tytus
3-4 Tomczak Roman
5-8 Hamulski Leszek
5-8 Marciniak Dariusz
5-8 Marczewski Marcin
5-8 Białecki Piotr
9-16 Gleń Wojciech
9-16 Kozłowski Tomasz
9-16 Hadzicki Michał
9-16 Robak Dawid
9-16 Ratajski Krzysztof
9-16 Wilmański Kamil
9-16 Chechlińki Krzysztof
9-16 Luty Andrzej
17-32 Kondracki Konrad
17-32 Bieda Adam
17-32 Mikułowski Marek
17-32 Wojciechowski Krzysztof
17-32 Golly Mariusz
17-32 Biela Krzysztof
17-32 Kowalski Mirosław
17-32 Macha Łukasz
17-32 Gontarewicz Krzysztof
17-32 Białecki Sebastian
17-32 Hawrot Marek
17-32 Adamczyk Sebastian
17-32 Kubowicz Marek
17-32 Turek Piotr
17-32 Cieplucha Dariusz
17-32 Lewandowski Adrian
33-64 Jurasz Antoni
33-64 Sławianowski Robert
33-64 Jasiński Adrian
33-64 Adamski Arkadiusz
33-64 Markowski Artur
33-64 Marciniak Paweł
33-64 Półtorak Michał
33-64 Mydlarz Sebastian
33-64 Herberg Dawid
33-64 Stanisławski Kamil
33-64 Szczepaniak Mateusz
33-64 Rypina Krzysztof
33-64 Posyniak Dawid
33-64 Domka Jacek
33-64 Jędrzejewski Tomasz
33-64 Cieślak Jacek
33-64 Caliński Kamil
33-64 Jezionek Marcin
33-64 Grzelczak Artur
33-64 Krzyszczyk Janusz
33-64 Olszewski Bogusław
33-64 Olejnik Paweł
33-64 Matysik Eugeniusz
33-64 Dzikołowski Tomasz
33-64 Misiak Przemysław
33-64 Janicki Przemysław
33-64 Lewandowski Marek
33-64 Błażejewski Sebastian
33-64 Pałaszewski Damian
33-64 Waberski Krzysztof
33-64 Dejnega Szymon
33-64 Piwoński Zbigniew
65-128 Kowalczyk Jarosław
65-128 Ludwikowski Norbert
65-128 Frąckowiak Dawid
65-128 Kulikowski Piotr
65-128 Konieczny Krzysztof
65-128 Dybka Maciej
65-128 Gajewski Tomasz
65-128 Lauer Krzysztof
65-128 Wiśniewski Sławomir
65-128 Janiak Daniel
65-128 Kujon Adam
65-128 Basiak Wojciech
65-128 Kolanowski Łukasz
65-128 Chow Ahkian
65-128 Lewandowicz Marcin
65-128 Furman Dariusz
65-128 Olszewski Sławomir
65-128 Paul Mariusz
65-128 Michna Adrian
65-128 Przybyłowski Maciej
65-128 Ośko Rafał
65-128 Polowczyk Krzysztof
65-128 Kowalczyk Jakub
65-128 Matysik Eugeniusz
65-128 Grażewski Robert
65-128 Kozłowski Artur
65-128 Bruliński Wojciech
65-128 Hawrot Maciej
65-128 Słomski Marcin
65-128 Kramarczyk Mieczysław
65-128 Sawicki Przemysław
65-128 Galubiński Henryk
65-128 Mazur Andrzej
65-128 Ziółkowski Wojciech
65-128 Pawlicki Przemysław


 

 

 

 

 

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

Winmau World Masters 2017

Winmau World Masters 2017

Polacy na Winmau World Masters 2017   ...

24-09-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

      Zapraszamy ! ...

09-09-2017

Czytaj więcej

Oświadczenie POD

Oświadczenie POD w sprawie  Zawodnika Pawła Wołynki    ...

03-09-2017

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Zgłoszenia do PLS zostały zakończone. ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Czaplinek 23.09.2017

Pełne wyniki poniżej

24-09-2017

Czytaj więcej

Niepołomice 26/27.08.2017

Pełne wyniki poniżej

28-08-2017

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365