Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

GP POD nr 6 wyniki

Zwycięzcą szóstego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2016-2017 został Krzysztof Ratajski , który pokonał w finale Krzysztofa Kciuka 6-1, w finale turnieju pań triumfowała Karolina Podgórska, która pokonała Katarzynę Drążek 4-1 . Gratulacje!!!

 

Pełne wyniki Turnieju Pań

1 PODGÓRSKA KAROLINA
2 DRĄŻEK KATARZYNA
3-4 PAWLICKA MARTA
3-4 SŁOWIKOWSKA RENATA
5-8 DURDA ANGELIKA
5-8 BASIAK KATARZYNA
5-8 FIDELUS AGATA
5-8 ZIENTARA ŻANETA
9-16 ZAŁAWKA KAROLINA
9-16 BONIECKA ALEKSANDRA
9-16 KRZESZEWSKA PAULINA
9-16 MARSZAŁEK SARA
9-16 BEDNARCZYK BOŻENA
9-16 WIESZCZECZYŃSKA JOANNA
9-16 SMOLIŃSKA DIANA
9-16 LANGNER IZA
17-24 LECH NINA
17-24 GŁOWACKA PATRYCJA
17-24 PACIERPNIK MAŁGORZATA
17-24 KŁOPOTOWSKA DARIA
17-24 KUBOWICZ JOANNA
17-24 PIETRAS KLAUDIA
17-24 PAWŁOWSKA EDYTA
17-24 ŻUREK AGNIESZKA
25-32 GOLLY DARIA
25-32 KOTKOWSKA SYLWIA
25-32 GŁYDZIAK VEL JÓŹWIAK KINGA
25-32 NOWACZEK KATARZYNA
25-32 KONWENT LIDIA
25-32 PAJĄK IWONA
25-32 KALWASIŃSKA BEATA
25-32 DZIAŁKOWSKA JOANNA
33-40 SALA AGNIESZKA
33-40 ZIENTARA WIOLETTA
33-40 BIEDA ANNA

Pełne wyniki turnieju Panów

1 RATAJSKI KRZYSZTOF
2 KCIUK KRZYSZTOF
3-4 KANIK TYTUS
3-4 WOŁYNKA PAWEŁ
5-8 SIEKIERSKI ARTUR
5-8 KOCHAŃSKI HUBERT
5-8 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF
5-8 SKRZYPSKI MARIUSZ
9-16 MARCINIAK DARIUSZ
9-16 CHECHLIŃSKI KRZYSZTOF
9-16 SERAFIN ROBERT
9-16 ŁAPIEZO MARIUSZ
9-16 STYCZYŃSKI PAWEŁ
9-16 JURASZEK PIOTR
9-16 OSIŃSKI KRZYSZTOF
9-16 FURMAN KRZYSZTOF
17-32 BYSTRZYCKI DOMINIK
17-32 DZIAŁKOWSKI GRZEGORZ
17-32 JAKUBCZYK TOMASZ
17-32 ROBAK DAWID
17-32 BOROWIAK GRZEGORZ
17-32 SOŁTYS WOJCIECH
17-32 MAZUR ANDRZEJ
17-32 MIKUŁOWSKI MAREK
17-32 CIUK SZYMON
17-32 KONDRACKI KONRAD
17-32 LEWANDOWSKI WITOLD
17-32 CALIŃSKI BARTOSZ
17-32 MARCZEWSKI MARCIN
17-32 RYGUŁA GRZEGORZ
17-32 BIEDA ADAM
17-32 TERECHOW ANDRZEJ
33-64 BŁAŻEJEWSKI SEBASTIAN
33-64 ZABORSKI MACIEJ
33-64 MADEJSKI SEBASTIAN
33-64 LAUER KRZYSZTOF
33-64 ROGALSKI ARTUR
33-64 CIEŚLAK JACEK
33-64 FURMAN DARIUSZ
33-64 CAŁUS TOMASZ
33-64 ŁUCZAK ŁUKASZ
33-64 DĘBKOWSKI ANDRZEJ
33-64 KOZŁOWSKI TOMASZ
33-64 OLEJNIK PAWEŁ
33-64 SIODŁA TOMASZ
33-64 PAWLICKI PRZEMYSŁAW
33-64 MAKWIŃSKI SŁAWOMIR
33-64 JAGIENIAK NORBERT
33-64 GONTAREWICZ KRZYSZTOF
33-64 KOŚCIELNIAK RAFAŁ
33-64 BOŁSIUN KOSTIANNTYN
33-64 HOFFA DANIEL
33-64 MAŁEK MARCIN
33-64 MICHNA ADRIAN
33-64 GRZANKA SYLWESTER
33-64 DYBKA MACIEJ
33-64 OŚKO RAFAŁ
33-64 SCHOLZ WITOLD
33-64 WILMAŃSKI KAMIL
33-64 PODSADA ARTUR
33-64 FRUKACZ ROBERT
33-64 MATUSZEWSKI MICHAŁ
33-64 DUL TOMASZ
33-64 FURGAŁ HIERONIM
65-96 DZIUBANY MICHAŁ
65-96 RAUSIŃSKI DOMINIK
65-96 SŁOMSKI MARCIN
65-96 VOLKMANN RUDOLF
65-96 GNIECIAK ADAM
65-96 LEWANDOWSKI ADRIAN
65-96 KRASUSKI KONRAD
65-96 STRYJSKI WOJCIECH
65-96 KAMIŃSKI ŁUKASZ
65-96 BASIAK WOJCIECH
65-96 KŁYSZ MACIEJ
65-96 KOVALOV DIMA
65-96 SOBCZYK PIOTR
65-96 OLSZEWSKI SŁAWOMIR
65-96 PÓŁTORAK MICHAŁ
65-96 KRZYSZCZYK JANUSZ
65-96 MAŁEK MARIUSZ
65-96 SITNIK KAROL
65-96 OBRACAJ BARTOSZ
65-96 HAWROT MACIEJ
65-96 BIAŁECKI PIOTR
65-96 WIŚNIEWSKI CEZARY
65-96 STOBRAWA RAFAŁ
65-96 GLEŃ WOJCIECH
65-96 MIZIŃSKI PIOTR
65-96 KODRAK KRZYSZTOF
65-96 WARWAS PIOTR
65-96 BIAŁECKI SEBASTIAN
65-96 CALIŃSKI KAMIL
65-96 WAWRZYNIAK RADOSŁAW
65-96 SIKORA ARKADIUSZ
65-96 RYBKA TADEUSZ
97-128 KOCUS JACEK
97-128 GODZISZEWSKI MICHAŁ
97-128 CIEPLUCHA DARIUSZ
97-128 NAGACZ GRZEGORZ
97-128 WÓJCIK DAREK
97-128 MRÓZ GRZEGORZ
97-128 JAKUBOWSKI DARIUSZ
97-128 RUSEK ŁUKASZ
97-128 KALWASIŃSKI MICHAŁ
97-128 HERBERG DAWID
97-128 CIUŁA MIESZKO
97-128 KOWALSKI MIROSŁAW
97-128 SCHAB PAWEŁ
97-128 FRUKACZ MARIUSZ
97-128 MOSZAK SZYMON
97-128 KWIATEK KRZYSZTOF
97-128 SUJKOWSKI MICHAŁ
97-128 PAWŁOWSKI KONRAD
97-128 KUBOWICZ MAREK
97-128 DZIKOŁOWSKI TOMASZ
97-128 KORTA MATEUSZ
97-128 GONTARCZYK ANDRZEJ
97-128 URBANIEC SEBASTIAN
97-128 SIERPOTOWSKI GRZEGORZ
97-128 DĄBROWSKI ADAM
97-128 BUJOK DANIEL
97-128 BAZUŃ ADAM
97-128 SZYLLER MICHAŁ
97-128 KUDLIŃSKI RAFAŁ
97-128 PLUTA GUSTAW
97-128 KASPRZYSZAK GRZEGORZ
97-128 MARKOWSKI ARTUR
129-160 KLAFFT TOMASZ
129-160 GAERTNER ROBERT
129-160 OSTROWSKI PIOTR
129-160 STYCZYŃSKI JACEK
129-160 DOMKA JACEK
129-160 WAWRZYNIAK MAREK
129-160 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR
129-160 PACIERPNIK DARIUSZ
129-160 CZECHOWSKI FABIAN
129-160 KOLANOWSKI ŁUKASZ
129-160 OSTROWSKI GRZEGORZ
129-160 RUCIŃSKI ZBIGNIEW
129-160 JASIŃSKI ADRIAN
129-160 WACŁAWSKI ŁUKASZ
129-160 KRYSZKIEWICZ MICHAŁ
129-160 SLÓSARCZYK MARCIN
129-160 PIETRZAK MAREK
129-160 WABERSKI KRZYSZTOF
129-160 ADAMCZYK SEBASTIAN
129-160 SZARAŃSKI TOMASZ
129-160 JASIŃSKI RADOSŁAW
129-160 KOŁODZIEJCZYK MAREK
129-160 ŚMIETANA BOGUSŁAW
129-160 KŁOPOTOWSKI ADAM
129-160 LEWANDOWSKI MAREK
129-160 ZAHORA RAFAŁ
129-160 KULHAWCZUK KRZYSZTOF
129-160 KOWALCZYK JAKUB
129-160
129-160 BANACH ŁUKASZ
129-160 GOLLY MARIUSZ
129-160 SOKÓŁ ARTUR
161-192 SAWICKI PRZEMYSŁAW
161-192 SZLACHETKA PRZEMYSŁAW
161-192 SZENIMAN DAMIAN
161-192 JĘDRZEJCZYK WOJCIECH
161-192 GAZDA TOMASZ
161-192 DUKOWSKI PIOTR
161-192 KALENIK PIOTR
161-192 SZMIDT MATEUSZ
161-192 KOZŁOWSKI ARTUR
161-192 KOWALCZYK JAROSŁAW
161-192 GACZOREK MIROSŁAW
161-192 PRZYBYLOK MARCIN
161-192 JASIŃSKI MAREK
161-192 DOBROWOLSKI PAWEŁ
161-192 MRÓZEK RAFAŁ
161-192 ŚLIWA ADRIAN
161-192 LEWANDOWICZ MARCIN
161-192 PIETRZAK JANUSZ
161-192 HAWROT MAREK
161-192 PIETRASZEK KAMIL
161-192 DĄBROWSKI KAMIL
161-192 URBANIAK BARTOSZ
161-192 BEDNAREK MATEUSZ
161-192 RODKIEWICZ ROBERT
161-192 KOTWAS JANUSZ
161-192 LEŃSKI ARKADIUSZ

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

GP POD nr 9 wyniki

GP POD nr 9 wyniki

Zwycięzcami dziewiątego Grand Prix POD zostali Renata Słowik...

21-05-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 8 wyniki

GP POD nr 8 wyniki

Zwycięzcą ósmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 201...

05-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 7 wyniki

GP POD nr 7 wyniki

Zwycięzcą siódmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

04-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 6 wyniki

GP POD nr 6 wyniki

Zwycięzcą szóstego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

16-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 5 wyniki

GP POD nr 5 wyniki

Zwycięzcą piątego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 20...

14-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 4 wyniki

GP POD nr 4 wyniki

Diana Smolińska i Krzysztof Kciuk triumfują!   ...

13-11-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 3 wyniki

GP POD nr 3 wyniki

Karolina Podgórska i Krzysztof Ratajski triumfują!   ...

12-11-2016

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Zgłoszenia do PLS zostały zakończone. ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 2 wyniki

GP POD nr 2 wyniki

Renata Słowikowska i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

18-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 1 wyniki

GP POD nr 1 wyniki

Katarzyna Nowaczek i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

17-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

10.06.2017 Wrzosowo

W sobotę (10.06.2017 ) w turnieju serii Pucharu Polski we Wr...

13-06-2017

Czytaj więcej

10-11.06.2017 Kraków

Podczas rozegranych 10-11.06.2017, w Krakowie,  turniejów se...

13-06-2017

Czytaj więcej

10-11.06.2017 Augustów

Podczas rozegranych 10-11.06.2017, w Augustowie,  turniejów ...

12-06-2017

Czytaj więcej

03-04.06.2017 Gdynia

Wołynka dwukrotnie, Małgorzata Markowska i Katarzyna Drążek ...

06-06-2017

Czytaj więcej

22.04.2017 Zielona Góra

W rozegranym, 22.04. w Zielonej Górze, turnieju serii Puchar...

03-05-2017

Czytaj więcej

22-23.04.2017 Elbląg

W rozegranych, 22-23.04. w Elblągu, turniejach serii Pucharu...

25-04-2017

Czytaj więcej

01.04.2017 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. w...

01-04-2017

Czytaj więcej

25/26.03.2017 Warszawa

W rozegranych, w dniach 25-26.03. w Warszawie, turniejach se...

27-03-2017

Czytaj więcej

18.03.2017 Nakło nad Notecią

Katarzyna Drążek i Roman Jarzyński triumfowali w turnieju se...

19-03-2017

Czytaj więcej

25.02.2017 Jarocin

Renata Słowikowska i Robert Krawczak triumfowali w turnieju ...

27-02-2017

Czytaj więcej

11-12.02.2017 Czaplinek

Katarzyna Drążek triumfuje dwukrotnie w  turniejach serii Pu...

13-02-2017

Czytaj więcej

11.02.2017 Nowa Sól

  Dawid Posyniak i Magdalena Rapa  triumfują w turnieju ser...

12-02-2017

Czytaj więcej

28.01.2017 Poznań

Małgorzata Markowska i Tytus Kanik triumfują w turnieju seri...

30-01-2017

Czytaj więcej

17.12.2016 Krotoszyn

Anna Kowalczyk i Tomasz Siodła triumfują w turnieju serii Pu...

21-12-2016

Czytaj więcej

10.12.2016 Gdynia

Katarzyna Drążek i Paweł Wołynka triumfują w turnieju serii ...

13-12-2016

Czytaj więcej

22.10.2016 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. ...

22-10-2016

Czytaj więcej

15-16.10.2016 Elbląg

Wołynka , Chmielewski  i dwukrotnie Markowska triumfują w El...

16-10-2016

Czytaj więcej

01.10.2016 Nakło

Wołynka triumfuje w Nakle nad Notecią

02-10-2016

Czytaj więcej

10.09.2016 Wrzosowo

Jagiełło i Wołynka triumfują na otwarcie sezonu serii Puchar...

11-09-2016

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365