Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

GP POD nr 5 wyniki

Zwycięzcą piątego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2016-2017 został Paweł Wołynka , który pokonał w finale Krzysztofa Ratajskiego 6-4, w finale turnieju pań triumfowała Karolina Podgórska, która pokonała Renatę Słowikowską 4-2 . Gratulacje!!!

 

Pełne wyniki Turnieju Pań

1 PODGÓRSKA KAROLINA
2 SŁOWIKOWSKA RENATA
3-4 WOLSKA DOMINIKA
3-4 MUSIAŁ MAGDALENA
5-8 LECH NINA
5-8 NOWACZEK KATARZYNA
5-8 PACIERPNIK MAŁGORZATA
5-8 GOLLY DARIA
9-16 SMOLIŃSKA DIANA
9-16 BONIECKA ALEKSANDRA
9-16 KUBOWICZ JOANNA
9-16 FIDELUS AGATA
9-16 DURDA ANGELIKA
9-16 KOTKOWSKA SYLWIA
9-16 ZAŁAWKA KAROLINA
9-16 GŁOWACKA PATRYCJA
17-24 KOPCZYŃSKA IWONA
17-24 PAJĄK IWONA
17-24 LOREK KAROLINA
17-24 DRĄŻEK KATARZYNA
17-24 ZIELIŃSKA- KOŁACZ EWELINA
17-24 PAWŁOWSKA EDYTA
17-24 BIEDA ANNA
17-24 PAWLICKA MARTA
25-32 GŁYDZIAK KINGA
25-32 KRUSZYŃSKA EWA
25-32 GAZDA SABINA
25-32 GRZYBEK KATARZYNA
25-32 SALA AGNIESZKA
25-32 BASIAK KASIA
25-32 LANGNER IZA
25-32 KRZESZEWSKA PAULINA
33-40 GALUS JOANNA
33-40 ZIENTARA ŻANETA
33-40 PIOTROWIAK MARTYNA
33-40 WIESZCZECZYŃSKA JOANNA
33-40 KŁOPOTOWSKA DARIA
33-40 DZIAŁKOWSKA JOANNA
33-40 KALWASIŃSKA BEATA
33-40 BEDNARCZYK BOŻENA
41-47 ZIENTARA WIOLETTA
41-47 PIETRAS KLAUDIA
41-47 MARSZAŁEK SARA
41-47 CHROMIŃSKA DAGMARA
41-47 KONWENT LIDIA


Pełne wyniki Turnieju Panów

1 WOŁYNKA PAWEŁ
2 RATAJSKI KRZYSZTOF
3-4 KANIK TYTUS
3-4 KOZŁOWSKI ARTUR
5-8 OSIŃSKI KRZYSZTOF
5-8 CIUK SZYMON
5-8 ŁUCZAK ŁUKASZ
5-8 KAMIONKA ANDRZEJ
9-16 DZIAŁKOWSKI GRZEGORZ
9-16 WILMAŃSKI KAMIL
9-16 FRUKACZ ROBERT
9-16 SIODŁA TOMASZ
9-16 FURMAN KRZYSZTOF
9-16 MICHNA ADRIAN
9-16 SKRZYPSKI MARIUSZ
9-16 SOŁTYS WOJCIECH
17-32 JURASZEK PIOTR
17-32 MARCINIAK DARIUSZ
17-32 PISULA JERZY
17-32 BEZAK STANISŁAW
17-32 RYGUŁA GRZEGORZ
17-32 KOVALOV DIMA
17-32 STYCZYŃSKI PAWEŁ
17-32 ŁOGOŹNY KRZYSZTOF
17-32 LEWANDOWSKI WITOLD
17-32 KUBOWICZ MAREK
17-32 GACZOREK MIROSŁAW
17-32 KOCHAŃSKI HUBERT
17-32 MARCZEWSKI MARCIN
17-32 PODSADA ARTUR
17-32 OŚKO RAFAŁ
17-32 WIŚNIEWSKI CEZARY
33-64 BRULIŃSKI WOJCIECH
33-64 BYSTRZYCKI DOMINIK
33-64 SAWICKI MATEUSZ
33-64 RYBKA TADEUSZ
33-64 SIEKIERSKI ARTUR
33-64 CALIŃSKI KAMIL
33-64 SITNIK KAROL
33-64 MICHALSKI TOMASZ
33-64 ROGALSKI ARTUR
33-64 DYBKA MACIEJ
33-64 KOZŁOWSKI TOMASZ
33-64 VOLKMANN RUDOLF
33-64 KANIA GRZEGORZ
33-64 HOFFA DANIEL
33-64 SŁOMSKI MARCIN
33-64 KOCUS JACEK
33-64 GONTAREWICZ KRZYSZTOF
33-64 SZLACHETKA PRZEMYSŁAW
33-64 KŁOPOTOWSKI ADAM
33-64 STRÓŻYK KRZYSZTOF
33-64 OLSZEWSKI SŁAWOMIR
33-64 DUL TOMASZ
33-64 MARCINIAK PAWEŁ
33-64 LEWANDOWSKI ADRIAN
33-64 MRÓZ GRZEGORZ
33-64 SCHOLZ WITOLD
33-64 BALMAS SZYMON
33-64 JAKUBCZYK TOMASZ
33-64 RUCIŃSKI ZBIGNIEW
33-64 PÓŁTORAK MICHAŁ
33-64 MAZUR ANDRZEJ
33-64 BOROWIAK GRZEGORZ
65-128 BIAŁECKI SEBASTIAN
65-128 GAERTNER ROBERT
65-128 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF
65-128 SCHAB PAWEŁ
65-128 LAUER KRZYSZTOF
65-128 FURGAŁ HIERONIM
65-128 BIEDA ADAM
65-128 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR
65-128 BANACH ŁUKASZ
65-128 MAKIEWICZ DANIEL
65-128 BIAŁECKI PIOTR
65-128 CAŁUS TOMASZ
65-128 SEWULOK SŁAWOMIR
65-128 OSTROWSKI GRZEGORZ
65-128 LEŃSKI ARKADIUSZ
65-128 DOMKA JACEK
65-128 PAWLICKI PRZEMYSŁAW
65-128 KULHAWCZUK KRZYSZTOF
65-128 TUREK PIOTR
65-128 GOLLY MARIUSZ
65-128 KOŚCIELNIAK RAFAŁ
65-128 WACŁAWSKI ŁUKASZ
65-128 PRASOŁ DAMOAN
65-128 DZIBANY MICHAŁ
65-128 SZYMKOWIAK DOMINIK
65-128 LEWANDOWSKI MAREK
65-128 GRZANKA SYLWESTER
65-128 BEŁZA MICHAŁ
65-128 MAKWIŃSKI SŁAWOMIR
65-128 KŁYSZ MACIEJ
65-128 KALENIK PIOTR
65-128 BASIAK WOJCIECH
65-128 MIKUŁOWSKI MAREK
65-128 MAŁEK MARIUSZ
65-128 BANAŚ JÓZEF
65-128 ZABORSKI MACIEJ
65-128 MATYSEK RYSZARD
65-128 PARKITNY SŁAWOMIR
65-128 SZARAŃSKI TOMASZ
65-128 GONTARCZYK ANDRZEJ
65-128 KALWASIŃSKI MICHAŁ
65-128 JASIŃSKI MAREK
65-128 KONDRACKI KONRAD
65-128 HAWROT MACIEJ
65-128 WARWAS PIOTR
65-128 KASPRZYSZAK GRZEGORZ
65-128 ŁAPIEZO MARIUSZ
65-128 URBANIEC SEBASTIAN
65-128 DOBROWOLSKI PAWEŁ
65-128 MOSZAK SZYMON
65-128 PRZYBYLOK MARCIN
65-128 ROBAK DAWID
65-128 KOWALSKI MIROSŁAW
65-128 JAGIENIAK NORBERT
65-128 GNIECIAK ADAM
65-128 KONIECZNY ŁUKASZ
65-128 KWIATEK KRZYSZTOF
65-128 MATUSZEWSKI MICHAŁ
65-128 URBANIAK BARTOSZ
65-128 PAWŁOWSKI KONRAD
65-128 FURMAN DARIUSZ
65-128 OLEJNIK PAWEŁ
65-128 MAŁEK MARCIN
65-128 KCIUK KRZYSZTOF
129-192 SIKORA ARKADIUSZ
129-192 KRASUSKI KONRAD
129-192 CHALABA PRZEMYSŁAW
129-192 RAUSIŃSKI DOMINIK
129-192 PIETRZYK JAKUB
129-192 BAZUŃ ADAM
129-192 HAWROT MAREK
129-192 SUJKOWSKI MICHAŁ
129-192 JASIŃSKI RADOSŁAW
129-192 SARKA WOJCIECH
129-192 ŻUREK MAREK
129-192 MARKOWSKI ARTUR
129-192 BUJOK DANIEL
129-192 GACKOWSKI MICHAŁ
129-192 HERBERG DAWID
129-192 ADAMCZYK ARKADIUSZ
129-192 ŚLÓSARCZYK MARCIN
129-192 KAWALEC DANIEL
129-192 WÓJCIK DAREK
129-192 GLEŃ WOJCIECH
129-192 MRÓZEK RAFAŁ
129-192 SEWERYN TOMASZ
129-192 KOŁODZIEJCZYK MAREK
129-192 CIUŁA MIESZKO
129-192 CALIŃSKI BARTOSZ
129-192 KOWALCZYK JAKUB
129-192 PAŁASZEWSKI DAMIAN
129-192 KOTWAS JANUSZ
129-192 NAGACZ GRZEGORZ
129-192 PLUTA GUSTAW
129-192 BŁAŻEJEWSKI SEBASTIAN
129-192 GLAPIAK ADAM
129-192 KOWALCZYK JAROSŁAW
129-192 GOSEK WOJCIECH
129-192 KONDRAK KRZYSZTOF
129-192 TERECHOW ANDRZEJ
129-192 BEZAK PAWEŁ
129-192 MIZIŃSKI PIOTR
129-192 SZYPUŁA DARIUSZ
129-192 KUDLIŃSKI RAFAŁ
129-192 JAKUBOWSKI DARIUSZ
129-192 WAWRZYNIAK MAREK
129-192 CHECHLIŃSKI KRZYSZTOF
129-192 CIEPLUCHA DARIUSZ
129-192 DĄBROWSKI RADOSŁAW
129-192 SZYLLER MICHAŁ
129-192 WABERSKI KRZYSZTOF
129-192 CIEŚLIŃSKI KAMIL
129-192 CHROMIŃSKI TOMASZ
129-192 ŁOIN PRZEMYSŁAW
129-192 DUKOWSKI PIOTR
129-192 KRZYSZCZYK JANUSZ
129-192 ŚMIETANA BOGUSŁAW
129-192 WAWRZYNIAK RADOSŁAW
129-192 OSTROWSKI PIOTR
129-192 DĄBROWSKI KAMIL
129-192 OLSZEWSKI SEBASTIAN
129-192 SOSIŃSKI LESZEK
129-192 KOLANOWSKI ŁUKASZ
129-192 ŁAPETA MARCIN
129-192 TROJANOWSKI SŁAWOMIR
129-192 FERENC ŁUKASZ
129-192 MUSIALSKI TOMASZ
129-192 BARTELA PAWEŁ
193-256 BRZOZOWSKI MARIUSZ
193-256 PACIERPNIK DARIUSZ
193-256 JASIŃSKI ADRIAN
193-256 DĘBKOWSKI ANDRZEJ
193-256 PIETRZAK JANUSZ
193-256 SAWICKI PRZEMYSŁAW
193-256 SZENIMAN DAMIAN
193-256 DZIKOŁOWSKI TOMASZ
193-256 MADEJ JACEK
193-256 STYCZYŃSKI JACEK
193-256 PUSTELNIK ZBIGNIEW
193-256 PAJDA GRZEGORZ
193-256 PIETRZAK MAREK
193-256 MADEJSKI SEBASTIAN
193-256 SZMIDT MATEUSZ
193-256 KRYSZKIEWICZ MICHAŁ
193-256 JELTEMA BASTIAN
193-256 GALUS KRZYSZTOF
193-256 ADAMCZYK SEBASTIAN
193-256 LEWANDOWICZ MARCIN
193-256 CIEŚLAK JACEK
193-256 ZAJĄC PAWEŁ
193-256 PIETRASZEK KAMIL
193-256 STRYJSKI WOJCIECH
193-256 DĄBROWSKI ADAM
193-256 BOŁSIUN KOSTIANNTYN
193-256 OBRACAJ BARTOSZ
193-256 PIKUŁA ADAM
193-256 RODKIEWICZ ROBERT
193-256 CYKMAN PAWEŁ
193-256 ŚLIWA ADRIAN
193-256 SIERPOTOWSKI GRZEGORZ
193-256 KLAFFT TOMASZ
193-256 SEWERYN GRZEGORZ
193-256 SZCZESIK ADAM

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

Grand Prix POD nr 7 i 8

Grand Prix POD nr 7 i 8

Zapraszamy na kolejny weekend z Grand Prix POD. Tym razem sp...

27-02-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 6 wyniki

GP POD nr 6 wyniki

Zwycięzcą szóstego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

16-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 5 wyniki

GP POD nr 5 wyniki

Zwycięzcą piątego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 20...

14-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 4 wyniki

GP POD nr 4 wyniki

Diana Smolińska i Krzysztof Kciuk triumfują!   ...

13-11-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 3 wyniki

GP POD nr 3 wyniki

Karolina Podgórska i Krzysztof Ratajski triumfują!   ...

12-11-2016

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Zgłoszenia do PLS zostały zakończone. ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 2 wyniki

GP POD nr 2 wyniki

Renata Słowikowska i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

18-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 1 wyniki

GP POD nr 1 wyniki

Katarzyna Nowaczek i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

17-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

25.02.2017 Jarocin

Renata Słowikowska i Robert Krawczak triumfowali w turnieju ...

27-02-2017

Czytaj więcej

11-12.02.2017 Czaplinek

Katarzyna Drążek triumfuje dwukrotnie w  turniejach serii Pu...

13-02-2017

Czytaj więcej

11.02.2017 Nowa Sól

  Dawid Posyniak i Magdalena Rapa  triumfują w turnieju ser...

12-02-2017

Czytaj więcej

28.01.2017 Poznań

Małgorzata Markowska i Tytus Kanik triumfują w turnieju seri...

30-01-2017

Czytaj więcej

17.12.2016 Krotoszyn

Anna Kowalczyk i Tomasz Siodła triumfują w turnieju serii Pu...

21-12-2016

Czytaj więcej

10.12.2016 Gdynia

Katarzyna Drążek i Paweł Wołynka triumfują w turnieju serii ...

13-12-2016

Czytaj więcej

22.10.2016 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. ...

22-10-2016

Czytaj więcej

15-16.10.2016 Elbląg

Wołynka , Chmielewski  i dwukrotnie Markowska triumfują w El...

16-10-2016

Czytaj więcej

01.10.2016 Nakło

Wołynka triumfuje w Nakle nad Notecią

02-10-2016

Czytaj więcej

10.09.2016 Wrzosowo

Jagiełło i Wołynka triumfują na otwarcie sezonu serii Puchar...

11-09-2016

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365