Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

GP POD nr 4 wyniki

Diana Smolińska i Krzysztof Kciuk triumfują!

 

 

Zwycięzcą czwartego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2016-2017 został Krzysztof Kciuk, który w finale pokonał Krzysztofa Ratajskiego 5-4. W turnieju pań triumfowała Diana Smolińska, która pokonała w finale Małgorzatę Markowską 4-2 . Gratulacje!!!

 

Pełne Wyniki Turnieju Pań

1 Smolińska Diana
2 Markowska Małgorzata
3-4 Słowikowska Renata
3-4 Golly Daria
5-8 Lech Nina
5-8 Podgórska Karolina
5-8 Fidelus Agata
5-8 Drążek Katarzyna
9-16 Boniecka Aleksandra
9-16 Falba Ilona
9-16 Głydziak Kinga
9-16 Kubowicz Joanna
9-16 Zientara Żaneta
9-16 Sala Agnieszka
9-16 Krzeszewska Paulina
9-16 Głowacka Patrycja
17-24 Nowaczek Katarzyna
17-24 Wolska Dominika
17-24 Kłopotowska Daria
17-24 Działkowska Joanna
17-24 Jaworska Katarzyna
17-24 Groszek Maja
17-24 Langner Iza
17-24 Pacierpnik Małgorzata

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Kciuk Krzysztof
2 Ratajski Krzysztof
3-4 Osiński Krzysztof
3-4 Skrzypski Mariusz
5-8 Łuczak Łukasz
5-8 Marczewski Marcin
5-8 Kanik Tytus
5-8 Lewandowski Adrian
9-16 Kovalov Dimitro
9-16 Pawłowski Konrad
9-16 Luty Andrzej
9-16 Wilmański Kamil
9-16 Sitnik Karol
9-16 Paul Mariusz
9-16 Robak Dawid
9-16 Terechow Andrzej
17-32 Borzęcki Krzysztof
17-32 Marciniak Dariusz
17-32 Pluta Gustaw
17-32 Olejnik Paweł
17-32 Furman Dariusz
17-32 Warwas Piotr
17-32 Siodła Tomasz
17-32 Gontarewicz Krzysztof
17-32 Mikułowski Marek
17-32 Grzybkowski Olgierd
17-32 Hoffa Daniel
17-32 Gaczorek Mirosław
17-32 Janczyk Jakub
17-32 Caliński Kamil
17-32 Dąbrowski Adam
17-32 Kondracki Konrad
33-64 Urszulak Arkadiusz
33-64 Winiarski Piotr
33-64 Skorupa Michał
33-64 Dziubany Michał
33-64 Macha Łukasz
33-64 Kamiński Paweł
33-64 Wołynka Paweł
33-64 Szlachetka Przemysław
33-64 Makiewicz Daniel
33-64 Kasprzyszak Grzegorz
33-64 Bieda Adam
33-64 Jezionek Marcin
33-64 Drozd Paweł
33-64 Bugaj Tomasz
33-64 Golly Mariusz
33-64 Adamczyk Sebastian
33-64 Ośko Rafał
33-64 Ostrowski Piotr
33-64 Janiak Daniel
33-64 Lauer Krzysztof
33-64 Kubowicz Marek
33-64 Wiśniewski Sławomir
33-64 Kłopotowski Adam
33-64 Dybka Maciej
33-64 Szostak Sebastian
33-64 Jakubczyk Tomasz
33-64 Olszewski Sławomir
33-64 Matuszewski Michał
33-64 Działkowski Grzegorz
33-64 Piwoński Zbigniew
33-64 Scholz Witold
33-64 Lidzbarski Maciej
65-96 Błażejewski Sebastian
65-96 Kopania Łukasz
65-96 Warzecha Krzysztof
65-96 Sujkowski Michał
65-96 Moszak Szymon
65-96 Kozłowski Tomasz
65-96 Lewandowski Marek
65-96 Chechliński Krzysztof
65-96 Hawrot Marek
65-96 Michna Adrian
65-96 Dorsz Marcin
65-96 Ruciński Zbigniew
65-96 Słomski Marcin
65-96 Gleń Wojciech
65-96 Akhian Chow
65-96 Sewulok Sławomir
65-96 Pasinski Wojciech
65-96 Waberski Wiktor
65-96 Podsada Artur
65-96 Rochmankowski Piotr
65-96 Pawlicki Przemysław
65-96 Noga Krzysztof
65-96 Pawłowski Daniel
65-96 Olejniczak Mariusz
65-96 Kowalski Mirosław
65-96 Smożewski Krzysztof
65-96 Kuljon Adam
65-96 Dębkowski Andrzej
65-96 Lewandowicz Marcin
65-96 Kapuściński Marcin
65-96 Szarański Tomasz
65-96 Topolewski Arkadiusz
97-128 Kocus Jacek
97-128 Dzikołowski Tomasz
97-128 Sawicki Piotr
97-128 Waberski Krzysztof
97-128 Przybyłowski Maciej
97-128 Basiak Wojciech
97-128 Jakubowski Sebastian
97-128 Borowiak Grzegorz
97-128 Kolanowski Łukasz
97-128 Cieplucha Darek
97-128 Szymański Zenon
97-128 Krasuski Konrad
97-128 Hawrot Maciej
97-128 Kalwasiński Michał
97-128 Urbaniak Bartosz
97-128 Szyller Michał
97-128 Kołodziejczyk Marek
97-128 Stróżyk Krzysztof
97-128 Dąbrowski Kamil
97-128 Kowalczyk Jarosław
97-128 Gontarczyk Andrzej
97-128 Pawłowski Dariusz
97-128 Cikała Michał
97-128 Jasiński Adrian
97-128 Pietrzak Marek
97-128 Dukowski Piotr
97-128 Kraszewski Robert
97-128 Kowalczyk Jakub
97-128 Waśkowski Piotr
97-128 Caliński Bartosz
97-128 Rodkiewicz Robert
97-128 Siekierski Artur
129-160 Milewczyk Tomasz
129-160 Łapaj Dariusz
129-160 Grzanka Sylwester
129-160 Rosół Paweł
129-160 Słowikowski Bartosz
129-160 Rybka Tadeusz
129-160 Banach Łukasz
129-160 Domka Jacek
129-160 Zalewski Rafał
129-160 Żochowski Arkadiusz
129-160 Glapiak Adam
129-160 Markowski Artur

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

GP POD nr 8 wyniki

GP POD nr 8 wyniki

Zwycięzcą ósmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 201...

05-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 7 wyniki

GP POD nr 7 wyniki

Zwycięzcą siódmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

04-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 6 wyniki

GP POD nr 6 wyniki

Zwycięzcą szóstego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

16-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 5 wyniki

GP POD nr 5 wyniki

Zwycięzcą piątego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 20...

14-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 4 wyniki

GP POD nr 4 wyniki

Diana Smolińska i Krzysztof Kciuk triumfują!   ...

13-11-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 3 wyniki

GP POD nr 3 wyniki

Karolina Podgórska i Krzysztof Ratajski triumfują!   ...

12-11-2016

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Zgłoszenia do PLS zostały zakończone. ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 2 wyniki

GP POD nr 2 wyniki

Renata Słowikowska i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

18-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 1 wyniki

GP POD nr 1 wyniki

Katarzyna Nowaczek i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

17-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

25/26.03.2017 Warszawa

W rozegranych, w dniach 25-26.03. w Warszawie, turniejach se...

27-03-2017

Czytaj więcej

18.03.2017 Nakło nad Notecią

Katarzyna Drążek i Roman Jarzyński triumfowali w turnieju se...

19-03-2017

Czytaj więcej

25.02.2017 Jarocin

Renata Słowikowska i Robert Krawczak triumfowali w turnieju ...

27-02-2017

Czytaj więcej

11-12.02.2017 Czaplinek

Katarzyna Drążek triumfuje dwukrotnie w  turniejach serii Pu...

13-02-2017

Czytaj więcej

11.02.2017 Nowa Sól

  Dawid Posyniak i Magdalena Rapa  triumfują w turnieju ser...

12-02-2017

Czytaj więcej

28.01.2017 Poznań

Małgorzata Markowska i Tytus Kanik triumfują w turnieju seri...

30-01-2017

Czytaj więcej

17.12.2016 Krotoszyn

Anna Kowalczyk i Tomasz Siodła triumfują w turnieju serii Pu...

21-12-2016

Czytaj więcej

10.12.2016 Gdynia

Katarzyna Drążek i Paweł Wołynka triumfują w turnieju serii ...

13-12-2016

Czytaj więcej

22.10.2016 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. ...

22-10-2016

Czytaj więcej

15-16.10.2016 Elbląg

Wołynka , Chmielewski  i dwukrotnie Markowska triumfują w El...

16-10-2016

Czytaj więcej

01.10.2016 Nakło

Wołynka triumfuje w Nakle nad Notecią

02-10-2016

Czytaj więcej

10.09.2016 Wrzosowo

Jagiełło i Wołynka triumfują na otwarcie sezonu serii Puchar...

11-09-2016

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365