Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

GP POD nr 3 wyniki

Karolina Podgórska i Krzysztof Ratajski triumfują!

 

 

Zwycięzcą trzeciego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2016-2017 został Krzysztof Ratajski, który w finale pokonał Krzysztofa Kciuka 5-2. W turnieju pań triumfowała Karolina Podgórska, która pokonała w finale Ninę Lech 4-0 . Gratulacje!!!

 

Pełne wyniki turnieju Pań

1 Podgórska Karolina
2 Lech Nina
3-4 Markowska Małgorzata
3-4 Kubowicz Joanna
5-8 Jaworska Katarzyna
5-8 Słowikowska Renata
5-8 Smolińska Diana
5-8 Nowaczek Katarzyna
9-16 Janasiak Ksenia
9-16 Głydziak Kinga
9-16 Zientara Wioletta
9-16 Boniecka Aleksandra
9-16 Wolska Dominika
9-16 Sala Agnieszka
9-16 Krzeszewska Paulina
9-16 Bieda Anna
17-24 Jaworska Hanna
17-24 Falba Ilona
17-24 Fidelus Agata
17-24 Działkowska Joanna
17-24 Pacierpnik Małgorzata
17-24 Basiak Katarzyna
17-24 Langner Iza
17-24 Drążek Katarzyna
25-32 Groszek Maja
25-32 Glowacka Patrycja
25-32 Dojniak Paulina
25-32 Piotrowiak Martyna
25-32 Zientara Żaneta
25-32 Kłopotowska Daria
25-32 Golly Daria
25-32 Depta Agnieszka

Pełne wyniki Turnieju Panów

1 Ratajski Krzysztof
2 Kciuk Krzysztof
3-4 Kanik Tytus
3-4 Gontarewicz Krzysztof
5-8 Wołynka Paweł
5-8 Warzecha Krzysztof
5-8 Gaczorek Mirosław
5-8 Łuczak Łukasz
9-16 Paul Mariusz
9-16 Jaworski Paweł
9-16 Marczewski Marcin
9-16 Kalwasiński Michał
9-16 Podsada Artur
9-16 Gontarczyk Andrzej
9-16 Błażejewski Sebastian
9-16 Dembowski Krzysztof
17-32 Pawłowski Konrad
17-32 Piwoński Zbigniew
17-32 Michna Adrian
17-32 Jakubczyk Tomasz
17-32 Moszak Szymon
17-32 Dybka Maciej
17-32 Pawlicki Przemysław
17-32 Michalski Tomasz
17-32 Terechow Andrzej
17-32 Rochmankowski Piotr
17-32 Topolewski Arkadiusz
17-32 Cieplucha Dariusz
17-32 Skrzypski Mariusz
17-32 Bugaj Tomasz
17-32 Działkowski Grzegorz
17-32 Luty Andrzej
33-64 Drozd Paweł
33-64 Węglicki Sławomir
33-64 Marciniak Dariusz
33-64 Kovalov Dimitro
33-64 Borowiak Grzegorz
33-64 Szlachetka Przemysław
33-64 Wiśniewski Sławomir
33-64 Caliński Bartosz
33-64 Sawicki Piotr
33-64 Robak Dawid
33-64 Zając Paweł
33-64 Hoffa Daniel
33-64 Osiński Krzysztof
33-64 Olejnik Paweł
33-64 Oskwarek Jacek
33-64 Dabrowski Adam
33-64 Szymkowiak Dominik
33-64 Słomski Marcin
33-64 Skorupa Michał
33-64 Siodła Tomasz
33-64 Bieda Adam
33-64 Wieczorek Bartosz
33-64 Milewczyk Tomasz
33-64 Kozłowski Tomasz
33-64 Lewandowski Adrian
33-64 Kondracki Kondrad
33-64 Waberski Krzysztof
33-64 Adamski Arkadiusz
33-64 Rybka Tadeusz
33-64 Wilmański Kamil
33-64 Sołtys Wojciech
33-64 Sitnik Karol
65-96 Dewudzki Zbigniew
65-96 Ruciński Zbigniew
65-96 Gleń Wojciech
65-96 Kubowicz Marek
65-96 Kowalski Mirosław
65-96 Kasprzyszak Grzegorz
65-96 Akhian Chow
65-96 Ostrowski Piotr
65-96 Madej Jacek
65-96 Dzikołowski Tomasz
65-96 Kopania Łukasz
65-96 Olszewski Sławomir
65-96 Lauer Krzysztof
65-96 Kolanowski Łukasz
65-96 Pasinski Wojciech
65-96 Pawłowski Dariusz
65-96 Markowski Artur
65-96 Noga Krzysztof
65-96 Ośko Rafał
65-96 Grzejda Mariusz
65-96 Warwas Piotr
65-96 Dziubany Michał
65-96 Macha Łukasz
65-96 Pluta Gustaw
65-96 Janczyk Jakub
65-96 Mikułowski Marek
65-96 Furman Dariusz
65-96 Szarański Tomasz
65-96 Golly Mariusz
65-96 Kapuściński Marcin
65-96 Scholz Witold
65-96 Siekierski Artur
97-128 Jakubowski Sebastian
97-128 Rosół Paweł
97-128 Lewandowicz Marcin
97-128 Adamczyk Sebastian
97-128 Urszulak Arkadiusz
97-128 Urbaniak Bartosz
97-128 Krasuski Konrad
97-128 Lidzbarski Maciej
97-128 Zalewski Rafał
97-128 Kupiec Artur
97-128 Dębkowski Andrzej
97-128 Żochowski Arkadiusz
97-128 Walczak Jakub
97-128 Pawłowski Daniel
97-128 Sewulok Sławomir
97-128 Bączkowski Paweł
97-128 Chechliński Krzysztof
97-128 Jezionek Marcin
97-128 Borzęcki Krzysztof
97-128 Kocus Jacek
97-128 Winiarski Piotr
97-128 Kamiński Paweł
97-128 Makiewicz Daniel
97-128 Kraszewski Robert
97-128 Kowalczyk Jakub
97-128 Szostak Sebastian
97-128 Przybyłowski Maciej
97-128 Łapaj Dariusz
97-128 Jagieniak Norbert
97-128 Smożewski Krzysztof
97-128 Zielke Tomasz
97-128 Domka Jacek
129-160 Słowikowski Bartosz
129-160 Matuszewski Michał
129-160 Lewandowski Marek
129-160 Sujkowski Michal
129-160 Stróżyk Krzysztof
129-160 Tomczak Roman
129-160 Pietrzak Marek
129-160 Caliński Kamil
129-160 Kędzierski Mariusz
129-160 Dereń Jarosław
129-160 Śliwiński Tomasz
129-160 Kudlinski Rafał
129-160 Hawrot Maciej
129-160 Janiak Daniel
129-160 Dąbrowski Kamil
129-160 Hawrot Marek
129-160 Banach Łukasz
129-160 Kołodziejczyk Marek
129-160 Olejniczak Mariusz
129-160 Reguła Grzegorz
129-160 Wyborski Krzysztof
129-160 Kuljon Adam
129-160 Grzanka Sylwester
129-160 Glapiak Adam
129-160 Szyller Michał
129-160 Dukowski Piotr
129-160 Waśkowski Piotr
129-160 Cikała Michał
129-160 Jasiński Adrian
129-160 Basiak Wojciech
129-160 Osowski Paweł
161-192 Szymański Zenon
161-192 Kowalczyk Jarosław
161-192 Rodkiewicz Robert

 

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

GP POD nr 8 wyniki

GP POD nr 8 wyniki

Zwycięzcą ósmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 201...

05-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 7 wyniki

GP POD nr 7 wyniki

Zwycięzcą siódmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

04-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 6 wyniki

GP POD nr 6 wyniki

Zwycięzcą szóstego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

16-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 5 wyniki

GP POD nr 5 wyniki

Zwycięzcą piątego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 20...

14-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 4 wyniki

GP POD nr 4 wyniki

Diana Smolińska i Krzysztof Kciuk triumfują!   ...

13-11-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 3 wyniki

GP POD nr 3 wyniki

Karolina Podgórska i Krzysztof Ratajski triumfują!   ...

12-11-2016

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Zgłoszenia do PLS zostały zakończone. ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 2 wyniki

GP POD nr 2 wyniki

Renata Słowikowska i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

18-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 1 wyniki

GP POD nr 1 wyniki

Katarzyna Nowaczek i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

17-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

01.04.2017 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. w...

01-04-2017

Czytaj więcej

25/26.03.2017 Warszawa

W rozegranych, w dniach 25-26.03. w Warszawie, turniejach se...

27-03-2017

Czytaj więcej

18.03.2017 Nakło nad Notecią

Katarzyna Drążek i Roman Jarzyński triumfowali w turnieju se...

19-03-2017

Czytaj więcej

25.02.2017 Jarocin

Renata Słowikowska i Robert Krawczak triumfowali w turnieju ...

27-02-2017

Czytaj więcej

11-12.02.2017 Czaplinek

Katarzyna Drążek triumfuje dwukrotnie w  turniejach serii Pu...

13-02-2017

Czytaj więcej

11.02.2017 Nowa Sól

  Dawid Posyniak i Magdalena Rapa  triumfują w turnieju ser...

12-02-2017

Czytaj więcej

28.01.2017 Poznań

Małgorzata Markowska i Tytus Kanik triumfują w turnieju seri...

30-01-2017

Czytaj więcej

17.12.2016 Krotoszyn

Anna Kowalczyk i Tomasz Siodła triumfują w turnieju serii Pu...

21-12-2016

Czytaj więcej

10.12.2016 Gdynia

Katarzyna Drążek i Paweł Wołynka triumfują w turnieju serii ...

13-12-2016

Czytaj więcej

22.10.2016 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. ...

22-10-2016

Czytaj więcej

15-16.10.2016 Elbląg

Wołynka , Chmielewski  i dwukrotnie Markowska triumfują w El...

16-10-2016

Czytaj więcej

01.10.2016 Nakło

Wołynka triumfuje w Nakle nad Notecią

02-10-2016

Czytaj więcej

10.09.2016 Wrzosowo

Jagiełło i Wołynka triumfują na otwarcie sezonu serii Puchar...

11-09-2016

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365