Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

GP POD nr 1 wyniki

Katarzyna Nowaczek i Krzysztof Ratajski triumfują!

Zwycięzcą pierwszego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2016-2017 został Krzysztof Ratajski, który w finale pokonał Krzysztofa Kciuka 5-1. W turnieju pań triumfowała Katarzyna Nowaczek, która pokonała 4-1 Karolinę Podgórską. Gratulacje!!!

GRAND PRIX POD NR 1

PEŁNE WYNIKI:

Turniej Pań

1 Nowaczek Katarzyna
2 Podgórska Karolina
3-4 Załawka Karolina
3-4 Lech Nina
5-8 Kopczyńska Iwona
5-8 Krystof- Białas Ewa
5-8 Zielińska Małgorzata
5-8 Langner Iza
9-16 Rumanowska Joanna
9-16 Fidelus Agata
9-16 Kubowicz Joanna
9-16 Głowacka Patrycja
9-16 Kęsy Paulina
9-16 Krzeszewska Paulina
9-16 Musiał Magdalena
9-16 Boniecka Aleksandra
17-24 Golly Daria
17-24 Wierzchowska Agnieszka
17-24 Słowikowska Renata
17-24 Grabara Sylwia
17-24 Wójcik Małgorzata
17-24 Sala Agnieszka
17-24 Działkowska Joanna
17-24 Pacierpnik Małgorzata
25-32 Basiak Aleksandra
25-32 Drążek Katarzyna
25-32 Wolska Dominika
25-32 Basiak Katarzyna
25-32 Heller Anna

Turniej Panów

1 Ratajski Krzysztof
2 Kciuk Krzysztof
3-4 Gontarewicz Krzysztof
3-4 Lewandowski Adrian
5-8 Łuczak Łukasz
5-8 Makwiński Sławomir
5-8 Turek Piotr
5-8 Kozłowski Tomasz
9-16 Bystrzycki Dominik
9-16 Marciniak Dariusz
9-16 Piwoński Zbigniew
9-16 Marczewski Marcin
9-16 Mosczyński Sebastian
9-16 Adamczyk Sebastian
9-16 Warwas Piotr
9-16 Michna Adrian
17-32 Dąbrowski Adam
17-32 Kot Artur
17-32 Hoffa Daniel
17-32 Podsada Artur
17-32 Paul Mariusz
17-32 Błażejewski Sebastian
17-32 Jakubczyk Tomasz
17-32 Macha Łukasz
17-32 Siodła Tomasz
17-32 Rochmankowski Piotr
17-32 Bieda Adam
17-32 Kovalov Dima
17-32 Niemiec Andrzej
17-32 Kanik Tytus
17-32 Wołynka Paweł
17-32 Urbaniec Sebastian
33-64 Dziubański Piotr
33-64 Dukowski Piotr
33-64 Maliczak Jan
33-64 Scholz Witold
33-64 Gaczorek Mirosław
33-64 Caliński Kamil
33-64 Szlachetka Przemysław
33-64 Pluta Gustaw
33-64 Basiak Wojtek
33-64 Półtorak Michał
33-64 Skrzypski Mariusz
33-64 Pacierpnik Dariusz
33-64 Działkowski Grzegorz
33-64 Kapuściński Marcin
33-64 Madejski Sebastian
33-64 Dybka Maciej
33-64 Kubowicz Marek
33-64 Wilmański Kamil
33-64 Dzikołowski Tomasz
33-64 Frątczak Przemysław
33-64 Robak Dawid
33-64 Przybyłowski Maciej
33-64 Golly Mariusz
33-64 Lauer Krzysztof
33-64 Juraszczyk Rafał
33-64 Białecki Piotr
33-64 Osiński Krzysztof
33-64 Kawalec Daniel
33-64 Rybka Mateusz
33-64 Siekierski Artur
33-64 Furman Dariusz
33-64 Przybylok Marcin
65-96 Ostrowski Piotr
65-96 Cieplucha Darek
65-96 Sikora Arkadiusz
65-96 Stróżyk Krzysztof
65-96 Cikała Michał
65-96 Pawłowski Konrad
65-96 Ruciński Zbigniew
65-96 Jurczuk Krzysztof
65-96 Moszak Szymon
65-96 Luty Andrzej
65-96 Krasuski Konrad
65-96 Kasprzyszak Grzegorz
65-96 Micherda Szymon
65-96 Sewulok Sławomir
65-96 Białecki Sebastian
65-96 Kowalski Mirosław
65-96 Olszewski Sławomir
65-96 Słomski Marcin
65-96 Całus Tomasz
65-96 Kowalczyk Jarosław
65-96 Olejnik Paweł
65-96 Matysik Egeniusz
65-96 Waberski Krzysztof
65-96 Kłopotowski Adam
65-96 Musialski Tomasz
65-96 Dembowski Krzysztof
65-96 Bugaj Tomasz
65-96 Grzanka Sylwester
65-96 Ośko Rafał
65-96 Gertner Robert
65-96 Adamski Arkadiusz
65-96 Węglicki Sławomir
97-128 Kocus Jacek
97-128 Konczak Sławomir
97-128 Rybka Tadeusz
97-128 Winiarski Piotr
97-128 Dąbrowski Kamil
97-128 Grabala Piotr
97-128 Dziubany Michał
97-128 Krzyszczyk Janusz
97-128 Mydlarz Sebastian
97-128 Łapeta Marcin
97-128 Janek Włodzimierz
97-128 Trawiński Jacek
97-128 Dębkowski Andrzej
97-128 Pośpiech Przemysław
97-128 Kondrak Krzysztof
97-128 Nagacz Grzegorz
97-128 Kudliński Rafał
97-128 Jasiński Radosław
97-128 Gleń Wojciech
97-128 Laska Marek
97-128 Makiewicz Daniel
97-128 Fuks Robert
97-128 Jurasz Antoni
97-128 Banach Łukasz
97-128 Pisarski Jarosław
97-128 Matysek Ryszard
97-128 Glapiak Adam
97-128 Kwiatek Krzysztof
97-128 Sołtys Wojciech
97-128 Bertela Paweł
97-128 Matoga Maciej
97-128 Hawrot Marek
129-143 Rzemiński Marcin
129-143 Bazuń Adam
129-143 Szarański Tomasz
129-143 Jagieniak Norbert
129-143 Biernacki Rafał
129-143 Hawrot Maciej
129-143 Domka Jacek
129-143 Ślósarczyk Marcin
129-143 Dąbrowski Radosław
129-143 Rotkiewicz Robert
129-143 Mazur Andrzej
129-143 Kotwas Janusz
129-143 Pietrow Marcin
129-143 Kupiec Artur
129-143 Kołodziejczyk Marek


TURNIEJE TOWARZYSZĄCE

Pełne wyniki Turnieju Deblowego Pań

1 Kopczyńska- Wolska
2 Fidelus- Drążek
3-4 Kęsy- Załawka
3-4 Lech- Pacierpnik
5-8 Podgórska- Głowacka
5-8 Rumanowska- Musiał
5-8 Nowaczek- Langner
5-8 Basiak- Golly
9-10 Boniecka- Słowikowska
9-10 Krzeszewska- Działkowska

 


Pełne wyniki Turnieju Deblowego Panów

1 Wołynka- Michna
2 Paul- Podsada
3-4 Hoffa- Łuczak
3-4 Stróżyk- Kanik
5-8 Siodła- Gaertner
5-8 Golly- Kozłowski
5-8 Kciuk- Ratajski
5-8 Gaczorek- Kowalski
9-16 Działkowski- Osiński
9-16 Piwoński- Lewandowski
9-16 Dębkowski- Rodkiewicz
9-16 Marczewski- Kłopotowski
9-16 Kwiatek- Dziubański
9-16 Grzanka- Siekierski
9-16 Olszewski- Marciniak
9-16 Kasprzyszak- Kovalov
17-32 Niemiec- Matysik
17-32 Moszak- Dukowski
17-32 Olejnik- Lauer
17-32 Gleń- Ośko
17-32 Bartela- Dziubany
17-32 Pisarczyk- Kondrak
17-32 Białecki- Białecki
17-32 Pluta- Kołodziejczyk
17-32 Pawłowski- Makiewicz
17-32 Hawrot- Hawrot
17-32 Scholz- Sołtys
17-32 Przybyłowski- Wilmańśki
17-32 Cieplucha- Waberski
17-32 Jagieniak- Kudliński
17-32 Dąbrowski- Kotwas
17-32 Jakubczyk- Warwas
33-43 Kupiec- Dzikołowski
33-43 Błażejewski- Dąbrowski
33-43 Cikała- Sewulok
33-43 Musialski- Pacierpnik
33-43 Kapuściński- Adamski
33-43 Rybka- Ostrowski
33-43 Słomski- Jasiński
33-43 Domka- Pietrow
33-43 Szarański- Kowalczyk
33-43 Macha- Robak
33-43 Adamczyk- Furman

 


Pełne Wyniki Turnieju Dadatkowego Grand Prix Cup
Turniej Panów

1 Rybka Tadeusz
2 Pawłowski Konrad
3-4 Szarański Tomasz
3-4 Kowalski Mirosław
5-8 Adamski Arkadiusz
5-8 Mydlarz Sebastian
5-8 Całus Tomasz
5-8 Kasprzyszak Grzegorz
9-16 Mazur Andrzej
9-16 Cieplucha Dariusz
9-16 Krzyszczyk Janusz
9-16 Pisarski Jarosław
9-16 Jurasz Antoni
9-16 Gaertner Robert
9-16 Moszak Szymon
9-16 Ośko Rafał
17-32 Fuks Robert
17-32 Grzanka Sylwester
17-32 Nagacz Grzegorz
17-32 Dębkowski Andrzej
17-32 Luty Andrzej
17-32 Białecki Sebastian
17-32 Gleń Wojciech
17-32 Ostrowski Piotr
17-32 Bartela Paweł
17-32 Sołtys Wojciech
17-32 Kondrak Krzysztof
17-32 Sewulok Sławomir
17-32 Makiewicz Daniel
17-32 Laska Marek
17-32 Biernacki Rafał
17-32 Micherda Szymon
33-55 Rzemiński Marcin
33-55 Hawrot Maciej
33-55 Waberski Krzysztof
33-55 Glapiak Adam
33-55 Jurczuk Krzysztof
33-55 Kłopotowski Adam
33-55 Pietrow Marcin
33-55 Olszewski Sławomir
33-55 Hawrot Marek
33-55 Matysik Eugeniusz
33-55 Matysek Ryszard
33-55 Cikała Michał
33-55 Kocus Jacek
33-55 Kołodziejczyk Marek
33-55 Łapeta Marcin
33-55 Olejnik Paweł
33-55 Dziubany Michał
33-55 Grabara Piotr
33-55 Rodkiewicz Robert
33-55 Zieliński Maciej
33-55 Kowalczyk Jarek
33-55 Domka Jacek
33-55 Sikora Arkadiusz


Dodatkowy Turniej Grand Prix Cup- Panie



Pełne Wyniki

1 Słowikowska Renata
2 Wierzchowska Agnieszka
3-4 Pacierpnik Małgorzata
3-4 Basiak Aleksandra
5-6 Wolska Dominika
5-6 Basiak Katarzyna
7-8 Grabara Sylwia


WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

GP POD nr 8 wyniki

GP POD nr 8 wyniki

Zwycięzcą ósmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 201...

05-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 7 wyniki

GP POD nr 7 wyniki

Zwycięzcą siódmego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

04-03-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 6 wyniki

GP POD nr 6 wyniki

Zwycięzcą szóstego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 2...

16-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 5 wyniki

GP POD nr 5 wyniki

Zwycięzcą piątego turnieju Grand Prix POD panów w sezonie 20...

14-01-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 4 wyniki

GP POD nr 4 wyniki

Diana Smolińska i Krzysztof Kciuk triumfują!   ...

13-11-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 3 wyniki

GP POD nr 3 wyniki

Karolina Podgórska i Krzysztof Ratajski triumfują!   ...

12-11-2016

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Zgłoszenia do PLS zostały zakończone. ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 2 wyniki

GP POD nr 2 wyniki

Renata Słowikowska i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

18-09-2016

Czytaj więcej

GP POD nr 1 wyniki

GP POD nr 1 wyniki

Katarzyna Nowaczek i Krzysztof Ratajski triumfują! ...

17-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

25/26.03.2017 Warszawa

W rozegranych, w dniach 25-26.03. w Warszawie, turniejach se...

27-03-2017

Czytaj więcej

18.03.2017 Nakło nad Notecią

Katarzyna Drążek i Roman Jarzyński triumfowali w turnieju se...

19-03-2017

Czytaj więcej

25.02.2017 Jarocin

Renata Słowikowska i Robert Krawczak triumfowali w turnieju ...

27-02-2017

Czytaj więcej

11-12.02.2017 Czaplinek

Katarzyna Drążek triumfuje dwukrotnie w  turniejach serii Pu...

13-02-2017

Czytaj więcej

11.02.2017 Nowa Sól

  Dawid Posyniak i Magdalena Rapa  triumfują w turnieju ser...

12-02-2017

Czytaj więcej

28.01.2017 Poznań

Małgorzata Markowska i Tytus Kanik triumfują w turnieju seri...

30-01-2017

Czytaj więcej

17.12.2016 Krotoszyn

Anna Kowalczyk i Tomasz Siodła triumfują w turnieju serii Pu...

21-12-2016

Czytaj więcej

10.12.2016 Gdynia

Katarzyna Drążek i Paweł Wołynka triumfują w turnieju serii ...

13-12-2016

Czytaj więcej

22.10.2016 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. ...

22-10-2016

Czytaj więcej

15-16.10.2016 Elbląg

Wołynka , Chmielewski  i dwukrotnie Markowska triumfują w El...

16-10-2016

Czytaj więcej

01.10.2016 Nakło

Wołynka triumfuje w Nakle nad Notecią

02-10-2016

Czytaj więcej

10.09.2016 Wrzosowo

Jagiełło i Wołynka triumfują na otwarcie sezonu serii Puchar...

11-09-2016

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365