Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

SuperLiga

 

Regiony

Regionalne ligi oraz ich skład personalny kliknij tutaj

Podział miejsc na finały SL

 

Podział miejsc w finale ogólnopolskim Super Ligi

BIAŁYSTOK 5
CUDZYNOWICE 5
CZĘSTOCHOWA 12
ELBLĄG 9
GDYNIA 6
JAROCIN 3
KĘTRZYN 4
KOSZALIN 7
KIELCE 5
KROTOSZYN 9
ŁÓDŹ 7
OLSZTYN 5
OSTRÓW 5
POZNAŃ 6
ŚLĄSK 12
WARSZAWA 6
WŁOCŁAWEK 6
WRZOSOWO 6
ZIELONA GÓRA 5

Info

Sezon SuperLIGI 2016-2017 rozpoczyna się 31.10.2016 (oczywiście ligi mogą rozpocząć grę już wcześniej, zaraz po prawidłowym zgłoszeniu)

Do  dnia 29.10.2016 wszyscy zainteresowani MUSZĄ dostarczyć wszystkie niezbędne informacje dot. SL oraz uiścić wszystkie opłaty z SL związane (skład SL/adres miejsca rozgrywek/ewtl. zdjęcie miejsca/dane kontaktowe koordynatora).

Finał SuperLIGI (turniej zamknięty tylko dla uczestników SL) planowany jest na lipiec 2017.
Uprawnieni do gry w finale: INFO WKRÓTCE

Wpisowe do POD od rozgrywek SuperLIGI wynosi 40 zł od zawodnika (patrz punkt 1/Licencja POD) .
Lokalny organizator SuperLIGI ustala  wysokość wpisowego od zawodników do puli nagród w swojej grupie SL

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>>

Wpisowe od zawodnika: 40 Zł (jednocześnie licencja turniejowa POD)


Kontakt/Pytania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konto bankowe :

Konto bankowe: 57124065241111001052902535
PDO Partner sp.z o.o.
oś. Przyjaźni 19/49, 61-689 Poznań

Reguły

Rozgrywki SuperLigi POD rozgrywane są w poszczególnych regionach, w grupach o zróżnicowanej wielkości.

Zasady rozgrywania zawodów ustalane są przez koordynatorów danej SL i muszą na koniec sezonu wyłonić grupę zawodników celem uczestnictwa w turnieju finałowym ogólnopolskim organizowanym przez POD.

Liczba zawodników z danej SL, którzy mają prawo do gry w finałach, jest ustalana przez POD na początku sezonu, po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń do danego sezonu SL.

Zakończone okręgi SL

CUDZYNOWICE

1. Krzysztof Kciuk
2. Adrian Michna
3. Dariusz Furman
4. Paweł Marciniak
5. Agata Fidelus
6. Maciej Hawrot
7. Andrzej Luty
8. Marcin Rzemiński
9. Mirosław Gaczorek
10. Marek Hawrot

11. Bastin Jeltema

 

ELBLĄG

 

LP. IMIĘ I NAZWISKO
1. Adrian Lewandowski
2. Marek Mikułowski
3. Zbigniew Piwoński
4. Daniel Borecki
5. Marek Wawrzyniak
6. Robert Rodkiewicz
7. Przemek Cegielski
8. Jarek Kurt
9. Grzegorz Gdaniec
10. Paulina Jakubowska
11. Kasia Gliniecka
12. Adam Wołynko
13. Wojciech Derenda
14. Dominika Juszko
15. Patrycja Głowacka
16. Krystian Rakowski
17. Krzysztof Dąbrowski
18. Radek Pajewski
19. Łukasz Kopania
20. Ania Pajewska

GDYNIA

1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Mariusz Dorsz
4. Krzysztof Piotrowicz
5. Marek Groenwald
6. Olgierd Grzybkowski
7. Henryk Westfal
8. Paweł Siemaszko
9. Mariusz Olejniczak
10. Kaja Kowalska
11. Paulina Siemaszko
12. Krzysztof Gąsiorowski
13. Jerzy Kaptur
14. Adam Zieleń
15. Marian Dudek

16. Krzysztof Konkol

 

JAROCIN

1. Bartek Derwich
2. Norbert Pecyna
3. Szymon Pecyna
3. Mateusz Chlebowski
5. Jordan Hołderny

 

KĘTRZYN

 

1. Markowska  Małgorzata
2. Ślaski  Adam
3. Markowski  Artur
4. Wereszczyński  Piotr
5. Kłek  Jacek
6. Ducki  Grzegorz
7. Cieślak  Marek
8. Kliszewicz Józef
9. Zieliński Henryk

 

KIELCE

1. Piotr Warwas
2. Tomasz Jakubczyk
3. Krzysztof Kondrak
4. Marek Kołodziejczyk
5. Krzysztof Ratajski
6. Jarosław Pisarski
7. Katarzyna Drążek
8. Karolina Podgórska
9. Małgorzata Wójcik
10. Grzegorz Kaczmarek
11. Tomasz Orliński

KROTOSZYN

Wyniki rozgrywek SUPERLIGA KROTOSZYN

 

 

1.

Cieślak Jacek

2.

Pawlicki Przemysław

3.

Szostak Sebastian

4.

Jasiński Adrian

5.

Wojtaszek Mateusz

6.

Pawlicki Paweł

7.

Wojtkowiak Marcin

8.

Pietrzak Karol

9.

Kolanowski Łukasz

10.

Sawicki Przemysław

11.

Nowak Krzysztof

12.

Nowak Grzegorz

13.

Pawlicka Marta

14.

Stefan Tomasz

15.

Borski Daniel

16.

Wieszczeczyńska Joanna

17.

Marszałek Sara

18.

Banaszak Krzysztof

19.

Kuznowicz Ilona

20.

Dułaj Paweł

21.

Gewert Paweł

22.

Miler Tomasz

 

ŁÓDŹ


1. Dawid Herberg
2. Sebastian Białecki
3. Piotr Białecki
4. Darek Cieplucha
5. Tomasz Bernacki
6. Rafał Uniszewski
7. Marcin Jezionek
8. Michał Kosiorkiewicz
9. Krzysztof Waberski
10. Maciej Lisaj
11. Marek Kasiński
12. Adam Kuljon
13. Krzysztof Żychliński
14. Arkadiusz Wroński
15. Katarzyna Grzyb

 OLSZTYN

Miejsce    Imię Nazwisko
1    Tomasz Dzikołowski
2    Łukasz Pawelczyk
3    Bogusław Olszewski
4    Marcin Kruszewski
5    Arkadiusz Podlewski
6    Arkadiusz Bogdanowicz
7    Sylwester Melnicki
8    Diana Smolińska
9    Artur Kupiec
10    Żaneta Zientara
11    Paweł Zienkiewicz
12    Marcin Fiedoruk

 

OSTRÓW WLKP.

1. Przemysław Misiak
2. Jakub Koralewski
3. Mateusz Szczepaniak
4. Marcin Kowalczyk
5. Paweł Stramski
6. Mateusz Sas
 
1. Anna Kowalczyk
2. Marta Nowak
 

PODLASIE

SUPERLIGA PODLASIE 2016/2017
 
1. KONRAD KONDRACKI
2. KRZYSZTOF JURCZUK
3. SEBASTIAN MYDLARZ
4. GRZEGORZ BOROWIAK
5. ANTONI JURASZ
6. RAFAŁ HORODEŃSKI
7. MARCIN PIETROW
8. KRZYSZTOF IWANIUK
9. PIOTR KALENIK
10. BARTEK POLAKOWSKI

11. PIOTR KULIKOWSKI

 

WRZOSOWO

WYNIKI SUPERLIGI WRZOSOWO 

 

 1-KRZYSZTOF RYPINA

2-SYLWESTER KARBOWIAK
3-TOMASZ GAJEWSKI
4-PIOTR KRYSZTOFIAK
5-PRZEMYSŁAW JANICKI
6-ROBERT SURDYK
7-NORBERT LUDWIKOWSKI
8-MATEUSZ RYPINA
9-MARCIN MATCZAK
10-WOJCIECH WASILEWSKI
11-SZYMON NIEDBALEC
12-MATEUSZ JASINSKI
13-PRZEMYSŁAW JĄCZKOWSKI

 

Historia

Triumfatorzy finałów ogólnopolskich w poszczególnych sezonach SuperLIGI POD

 

2016

Zwycięzcy ogólnopolskiego finału SuperLIGI sezonu 2016 Paweł Wołynka i Anna Kowalczyk

2015

Zwycięzcy ogólnopolskiego finału SuperLIGI sezonu 2015 Krzysztof Ratajski i Aleksandra Grzesik

2014

Zwycięzcy ogólnopolskiego finału SuperLIGI sezonu 2014 Krzysztof Chmielewski i Renata Słowikowska

2013

Zwycięzcy ogólnopolskiego finału SuperLIGI sezonu 2013 Krzysztof Chmielewski i Renata Słowikowska

2012

Zwycięzcy ogólnopolskiego finału SuperLIGI sezonu 2012 Patryk Żabka i Aleksandra Grzesik

2011

Zwycięzcy ogólnopolskiego finału SuperLIGI sezonu 2011 Krzysztof Stróżyk i Joanna Kubowicz

2010

Zwycięzca ogólnopolskiego finału SuperLIGI sezonu 2010 Tomasz Bożek

2009

Zwycięzca ogólnopolskiego finału SuperLIGI sezonu 2009 Mariusz Golly

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

      Zapraszamy ! ...

10-08-2017

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Zgłoszenia do PLS zostały zakończone. ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Poprzedni Następny

10.06.2017 Wrzosowo

W sobotę (10.06.2017 ) w turnieju serii Pucharu Polski we Wr...

13-06-2017

Czytaj więcej

10-11.06.2017 Kraków

Podczas rozegranych 10-11.06.2017, w Krakowie,  turniejów se...

13-06-2017

Czytaj więcej

10-11.06.2017 Augustów

Podczas rozegranych 10-11.06.2017, w Augustowie,  turniejów ...

12-06-2017

Czytaj więcej

03-04.06.2017 Gdynia

Wołynka dwukrotnie, Małgorzata Markowska i Katarzyna Drążek ...

06-06-2017

Czytaj więcej

22.04.2017 Zielona Góra

W rozegranym, 22.04. w Zielonej Górze, turnieju serii Puchar...

03-05-2017

Czytaj więcej

22-23.04.2017 Elbląg

W rozegranych, 22-23.04. w Elblągu, turniejach serii Pucharu...

25-04-2017

Czytaj więcej

01.04.2017 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. w...

01-04-2017

Czytaj więcej

25/26.03.2017 Warszawa

W rozegranych, w dniach 25-26.03. w Warszawie, turniejach se...

27-03-2017

Czytaj więcej

18.03.2017 Nakło nad Notecią

Katarzyna Drążek i Roman Jarzyński triumfowali w turnieju se...

19-03-2017

Czytaj więcej

25.02.2017 Jarocin

Renata Słowikowska i Robert Krawczak triumfowali w turnieju ...

27-02-2017

Czytaj więcej

11-12.02.2017 Czaplinek

Katarzyna Drążek triumfuje dwukrotnie w  turniejach serii Pu...

13-02-2017

Czytaj więcej

11.02.2017 Nowa Sól

  Dawid Posyniak i Magdalena Rapa  triumfują w turnieju ser...

12-02-2017

Czytaj więcej

28.01.2017 Poznań

Małgorzata Markowska i Tytus Kanik triumfują w turnieju seri...

30-01-2017

Czytaj więcej

17.12.2016 Krotoszyn

Anna Kowalczyk i Tomasz Siodła triumfują w turnieju serii Pu...

21-12-2016

Czytaj więcej

10.12.2016 Gdynia

Katarzyna Drążek i Paweł Wołynka triumfują w turnieju serii ...

13-12-2016

Czytaj więcej

22.10.2016 Środa Wlkp.

Renata Słowikowska i Tytus Kanik triumfują w Środzie Wlkp. ...

22-10-2016

Czytaj więcej

15-16.10.2016 Elbląg

Wołynka , Chmielewski  i dwukrotnie Markowska triumfują w El...

16-10-2016

Czytaj więcej

01.10.2016 Nakło

Wołynka triumfuje w Nakle nad Notecią

02-10-2016

Czytaj więcej

10.09.2016 Wrzosowo

Jagiełło i Wołynka triumfują na otwarcie sezonu serii Puchar...

11-09-2016

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365