Best bookmaker bet365 Bonus

Menu
A+ A A-

Mistrzostwa Polski 2014

 

Mistrzostwa Polski POD i finały ogólnopolskie SuperLigi odbyły się w Łodzi w dniach 11-13.07.2014.

Mistrzami Polski w sezonie 2013/2014 zostali Aleksandra Grzesik (panie), Krzysztof Chmielewski (panowie) i Jordan Hołderny (juniorzy)!!!

Pełne wyniki poniżej

 

 

 

 

Panowie:

Statystyki finału

1 Chmielewski Krzysztof
2 Kanik Tytus
3-4 Ratajski Krzysztof
3-4 Stróżyk Krzysztof
5-8 Kciuk Krzysztof
5-8 Wojciechowski Krzysztof
5-8 Przybylok Marcin
5-8 Trudziński Jarosław
9-16 Rybka Tadeusz
9-16 Robak Dawid
9-16 Krupka Jacek
9-16 Gontarewicz Krzysztof
9-16 Wieczorek Bartosz
9-16 Michna Adrian
9-16 Rochmankowski Piotr
9-16 Łuczak Łukasz
17-32 Stachowiak Klaudiusz
17-32 Bożek Tomasz
17-32 Babula Konrad
17-32 Podsada Artur
17-32 Marciniak Dariusz
17-32 Wiosna Paweł
17-32 Wacławski Łukasz
17-32 Całus Tomasz
17-32 Pecyna Norbert
17-32 Adamski Arkadiusz
17-32 Kasprzyk Tomasz
17-32 Zaborski Maciej
17-32 Frątczak Przemysław
17-32 Kubowicz Marek
17-32 Jezionek Marcin
17-32 Potoczniak Andrzej
33-64 Jagieniak Norbert
33-64 Lewandowski Witold
33-64 Marszałek Radosław
33-64 Malinowski Marcin
33-64 Styczyński Paweł
33-64 Węglicki Sławomir
33-64 Kozłowski Tomasz
33-64 Podgórski Sławomir
33-64 Hołderny Jordan
33-64 Żabka Patryk
33-64 Sobczyński Bartosz
33-64 Kwiecień Adam
33-64 Hoffmann Leszek
33-64 Osiński Krzysztof
33-64 Kobylarz Jerzy
33-64 Dreżewski Piotr
33-64 Bekus Adam
33-64 Błażejewski Sebastian
33-64 Rogalski Artur
33-64 Sawicki Lukasz
33-64 Siodła Tomasz
33-64 Paul Mariusz
33-64 Posyniak Dawid
33-64 Dróżyński Andrzej
33-64 Dąbrowski Adam
33-64 Jeltema Bastin
33-64 Niedziela Rafał
33-64 Bińczyk Robert
33-64 Szarański Tomasz
33-64 Ajvazi Arjan
33-64 Grudzień Marcin
33-64 Borzęcki Krzysztof
65-128 Madejski Sebastian
65-128 Nowak Andrzej
65-128 Uniszewski Rafał
65-128 Kozłowski Wiesław
65-128 Puchowski Leszek
65-128 Chmielecki Jarosław
65-128 Sawicki Mateusz
65-128 Wojas Zbigniew
65-128 Zajączkowski Ryszard
65-128 Działkowski Grzegorz
65-128 Topolewski Arkadiusz
65-128 Hawrot Marek
65-128 Brodziak Marcin
65-128 Rzemiński Marcin
65-128 Kwidziński Piotr
65-128 Golly Mariusz
65-128 Makwiński Sławomir
65-128 Dybka Maciej
65-128 Maliczak Jan
65-128 Dejnega Szymon
65-128 Solarz Michał
65-128 Szmidtke Andrzej
65-128 Dzikołowski Tomasz
65-128 Bejgiert Grzegorz
65-128 Pawłowski Daniel
65-128 Zalewski Aleksander
65-128 Wójcik Tomasz
65-128 Kowalczyk Jakub
65-128 Kwieciak Robert
65-128 Bronowicki Tomasz
65-128 Traczyk Marek
65-128 Łęga Piotr
65-128 Grażewski Robert
65-128 Michalski Tomasz
65-128 Hezler Bogdan
65-128 Majewski Wiesław
65-128 Gajos Sebastian
65-128 Pawlicki Przemysław
65-128 Kamiński Paweł
65-128 Kempisty Tomasz
65-128 Macha Łukasz
65-128 Kowalski Mirosław
65-128 Żyłka Adrian
65-128 Dąbrowski Kamil
65-128 Enkot Bartłomiej
65-128 Śniegocki Piotr
65-128 Juraszczyk Rafał
65-128 Frąckowiak Dawid
65-128 Winiarski Piotr
65-128 Kochański Hubert
65-128 Bieda Adam
65-128 Ferenc Łukasz
65-128 Kopania Łukasz
65-128 Żurański Dariusz
65-128 Mróz Grzegorz
65-128 Wawrzyniak Arkadiusz
65-128 Petera Maciej
65-128 Kosiarski Grzegorz
65-128 Przybyłowski Mateusz
65-128 Cieślak Jacek
65-128 Mydlarz Sebastian
65-128 Boski Mateusz
65-128 Czerski Piotr
65-128 Pawłowski Michał
129-192 Wawrzyniak Mateusz
129-192 Witek Bartosz
129-192 Jóźwik Sebastian
129-192 Bernacki Tomasz
129-192 Sławianowski Robert
129-192 Kondrak Krzysztof
129-192 Karolak Tadeusz
129-192 Biernacki Rafał
129-192 Lewandowski Adrian
129-192 Wawrzyniak Dominik
129-192 Stobrawa Rafał
129-192 Boryczka Bronisław
129-192 Mikułowski Marek
129-192 Luty Andrzej
129-192 Jakubowski Sebastian
129-192 Lidzbarski Maciej
129-192 Styczyński Jacek
129-192 Półtorak Michał
129-192 Koczan Maciej
129-192 Płonka Łukasz
129-192 Papka Robert
129-192 Wierzchowski Dariusz
129-192 Szewczyk Piotr
129-192 Madej Bartłomiej
129-192 Kobyniewicz Krzysztof
129-192 Smożewski Krzysztof
129-192 Szymkowiak Dominik
129-192 Jarzyński Roman
129-192 Cecuła Piotr
129-192 Haraburda Andrzej
129-192 Kasprzycki Paweł
129-192 Nowak Zdzisław
129-192 Skorupa Michał
129-192 Kowalczyk Jarosław
129-192 Pisula Jerzy
129-192 Sobczyński Marcin
129-192 Oleszkiewicz Grzegorz
129-192 Słowikowski Bartosz
129-192 Przybyłowski Maciej
129-192 Obracaj Bartosz
129-192 Pietrzak Karol
129-192 Wójcik Dariusz
129-192 Pawlicki Hubert
129-192 Macholla Karol
129-192 Lutycz Jarosław
129-192 Morajka Łukasz
129-192 Pecyna Szymon
129-192 Matysik Eugeniusz
129-192 Kraszewski Rafał
129-192 Makiewicz Daniel
129-192 Sklepowicz Andrzej
129-192 Chiliński Michał
129-192 Ziobro Andrzej
129-192 Ciuła Mieszko
129-192 Ciszewski Robert
129-192 Szymkowiak Maciej
129-192 Golański Paweł
129-192 Bugaj Tomasz
129-192 Banach Łukasz
129-192 Lisowski Sławomir
129-192 Stryjski Wojciech
129-192 Mikołajczak Mirosław
129-192 Chlebowski Mateusz
129-192 Kupiec Artur
193-256 Kuljon Adam
193-256 Cichocki Paweł
193-256 Matoga Maciej
193-256 Dembowski Krzysztof
193-256 Pasinski Wojciech
193-256 Wojtkowiak Marcin
193-256 Sieroń Mirosław
193-256 Piotrowski Damian
193-256 Sawicki Piotr
193-256 Chojnacki Krzysztof
193-256 Kalenik Piotr
193-256 Kujawski Piotr
193-256 Markowski Artur
193-256 Śliwiński Tomasz
193-256 Jakubiak Grzegorz
193-256 Trawiński Jacek
193-256 Drążek Mirosław
193-256 Szmidla Piotr
193-256 Pisarski Jarosław
193-256 Hank Tomasz
193-256 Zieliński Adam
193-256 Sosna Marcin
193-256 Szmidt Mateusz

Juniorzy:

Statystyki finału

1 Hołderny Jordan
2 Marszałek Radosław
3-4 Wawrzyniak Mateusz
3-4 Kowalczyk Jakub
5-6 Pawlicki Hubert
5-6 Szewczyk Piotr
7-8 Ober Kacper
7-8 Jarzyński Gracjan
9-10 Chiliński Michał

Panie:

Statystyki finału

1 Grzesik Aleksandra
2 Lutycz Justyna
3-4 Podgórska Karolina
3-4 Gruszczyńska Katarzyna
5-8 Markowska Małgorzata
5-8 Fidelus Agata
5-8 Wiśniewska Dagmara
5-8 Szota Diana
9-16 Rzepka Jolanta
9-16 Janiec Joanna
9-16 Kubowicz Joanna
9-16 Słowikowska Renata
9-16 Michalska Emilia
9-16 Pająk Iwona
9-16 Drążek Katarzyna
9-16 Kopczyńska Iwona
17-24 Grela Magda
17-24 Łęga Agnieszka
17-24 Mastalerz Agnieszka
17-24 Boniecka Aleksandra
17-24 Wolska Dominika
17-24 Heleniak Magdalena
17-24 Mika Ilona
17-24 Wierzchowska Agnieszka
25-32 Praczyk Marta
25-32 Trzcińska Joanna
25-32 Dehamchi Iwona
25-32 Warda Justyna
25-32 Juszko Dominika
25-32 Działkowska Joanna
25-32 Zielińska Małgorzata
25-32 Solińska Wiktoria




Miejsce turnieju:

Ośrodek Wypoczynkowo – Hotelowy „Prząśniczka” położony w kompleksie leśnym wzniesień łódzkich ARTURÓWEK
ul. Studencka 20/24, 91-513, Łódź
Tel. 42 659 74 44
Rezerwacje telefonicznie: 42 659 74 44, bądź mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WIADOMOŚCI

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny

Grand Prix POD nr 5 i 6

Grand Prix POD nr 5 i 6

Zapraszamy na kolejny w tym sezonie weekend z Grand Prix POD...

22-11-2017

Czytaj więcej

Grand Prix POD nr 3 i 4

Grand Prix POD nr 3 i 4

ZAPRASZAMY! ...

11-11-2017

Czytaj więcej

WDF World Cup 2017

WDF World Cup 2017

WDF World Cup ...

10-10-2017

Czytaj więcej

Winmau World Masters 2017

Winmau World Masters 2017

Polacy na Winmau World Masters 2017   ...

28-09-2017

Czytaj więcej

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

GP POD nr 1 i 2 2017/2018

      Zapraszamy ! ...

09-09-2017

Czytaj więcej

Oświadczenie POD

Oświadczenie POD w sprawie  Zawodnika Pawła Wołynki    ...

03-09-2017

Czytaj więcej

PLS informacje

PLS informacje

Polska Liga Steeldarta INFO / SKŁADY / TERMINARZ ...

04-10-2016

Czytaj więcej

Info!!!

Info!!!

WAŻNE INFO !   ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Europe Cup 2016 za nami

Europe Cup 2016 za nami

Turniej WDF Europe Cup 2016 za nami ...

30-09-2016

Czytaj więcej

Drużynowy Puchar Polski

Drużynowy Puchar Polski

W piątek 16.09. w Siemianowicach Śląskich (Hotel Diament Vac...

17-09-2016

Czytaj więcej

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon 2016-2017

Nowy sezon ...

27-07-2016

Czytaj więcej

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Winmau Polish Open 2016-wyniki

Więcej poniżej/More below ...

23-05-2016

Czytaj więcej

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z Winmau

Kolejne 3 lata z czołowym graczem na rynku artykułów darters...

22-02-2016

Czytaj więcej

PUCHAR POLSKI POD

Środa Wlkp. 21.10.2017

Pełne wyniki poniżej

21-10-2017

Czytaj więcej

Bochnia 15.10.2017

Pełne wyniki poniżej

15-10-2017

Czytaj więcej

Bochnia 14.10.2017

Pełne wyniki poniżej

15-10-2017

Czytaj więcej

Nakło nad Notecią 07.10.2017

Pełne wyniki poniżej

08-10-2017

Czytaj więcej

Czaplinek 23.09.2017

Pełne wyniki poniżej

24-09-2017

Czytaj więcej

Niepołomice 26/27.08.2017

Pełne wyniki poniżej

28-08-2017

Czytaj więcej
   

The Best bookmaker bet365